قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / یک راه تضمینی برای داشتن صندوق بازنشستگی قابل توجه!

یک راه تضمینی برای داشتن صندوق بازنشستگی قابل توجه!

یک راه تضمینی برای داشتن صندوق بازنشستگی قابل توجه!
اگر می خواهید در زمان بازنشستگی صندوق بازنشستگی قابل توجه داشته باشید یک راه تضمینی و مطمئن تهیه بیمه عمر و سرمایه گذاری است.
بازنشستگی یک دوره ای از زندگی است که اگر از هم اکنون به فکر آن نباشیم می تواند عذاب آور و دردناک باشد در کشورهای پیشرفته دنیا مردم به دوران بازنشستگی خودشان اهمیت بیشتری می‌دهند و به همین دلیل در دوران جوانی که از انرژی لازم برای کارها و صندوق برخوردار هستند و برنامه ریزی بازنشستگی رویایی را  با انجام چندین بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام می دهند.
اگر به بازار تهران یا مناطق قدیمی کشورمان رفته باشد قطعاً توریست هایی را می بینید که اکثر آنها میانگین سن آنها بالای ۶۰ سال است. این افراد  برای دوران بازنشستگی خودشان با طرح های بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی منظم و قدرتمندی را انجام می دهند و بازنشستگی آنها مساوی است با  جهانگردی  و لذت بردن از زندگی و چالش های روزمره.
در کشور عزیزمان ایران این قضیه کاملا برعکس است کسی دوست ندارد برای بلندمدت برنامه‌ریزی کند همه دوست دارند یک شبه ثروتمند شود و برای سال‌های دور(( همان بازنشستگی)) برنامه ریزی نمی کنیم متاسفانه زمان هم که به این دوران می رسند به دلیل مشکلات عمده مالی و بزرگتر شدن خانواده عملاً نیمه پایانی زندگی شان را نیز شب و روز به کار مشغول می‌شود تا با سختی و مشقت فراوان گذران کنند  و نون شب شان را در بیاورند.
این افراد همان کسانی هستند که حال و حوصله برنامه‌ریزی و آینده نگری را در جوانی نداشتند و به قول مثال معروف همه چی رو((بی  پولی و نداری و بیماری فقر)) را برای همسایه می دانستند.
قطعا اگر به هر کدام از این عزیزان مراجعه کنید و بگویید چرا  بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام نداده اند حتما افسوس می خورند. اما چه فایده؛ افسوس خوردن دردی را دوا نمی کند. امام علی (ع) میفرمایند:
دوراندیشی یکی از صفات مومنین است.  ما می‌بایست نسبت به آینده خودمان و فرزندان امیدوار باشیم و با ابزارهای روز برنامه‌ریزی منظم و دقیق مالی انجام دهیم.
بیمه عمر و سرمایه گذاری برنامه دقیق؛ منظم و قاعده مندی را برایشان فراهم می کند که بتواند یک بازنشستگی رویای را سپری کنید.
به سفر بروید؛  با نوه های تان بازی کنید؛ به دیگران کمک کنید؛ دستتون تو جیب خودتون باشه؛ منت کسی را نکشید و در آرامش زندگی را سپری نمایید.
برای رسیدن به بازنشستگی رویایی همین الان اقدام به تهیه بیمه عمر نمایید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

 

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید