قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / بیمه / یکی از بهترین پیشنهاد ها برای سرمایه گذاری در دوران رکود!

یکی از بهترین پیشنهاد ها برای سرمایه گذاری در دوران رکود!

یکی از بهترین پیشنهاد ها برای سرمایه گذاری در دوران رکود!
یکی از بهترین پیشنهاد ها برای سرمایه گذاری در دوران رکود!

یکی از بهترین پیشنهاد ها برای سرمایه گذاری در دوران رکود
مسلماً در دوران رکود همه دنبال حفظ دارایی خودشون هستند و کمتر ریسک می کنند. اما بهترین پیشنهاد برای سرمایه گذاری در این دوران چیست؟
به عقیده من بهترین سرمایه گذاری در این دورانی که ریسک کمتری را داشته و یا اصلا نداشته باشه و کمک بکنه دارایی‌های خودمون رو حفظ بکنیم. سبد های مختلفی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد که می توان به خرید طلا، خرید مسکن، خرید سهام و… اشاره کرد ،برای وارد شدن به این سبد های سرمایه گذاری شما نیاز به مبلغ قابل توجهی دارید تا نتایج بهتری را بگیرید. اگر علم سرمایه‌گذاری در سبدهای مختلف را دارید حتما انجام دهید و اگر اطلاعات ندارید و دوست دارید انجام بدهید با اهل فن مشورت کنید، این سبدهای سرمایه گذاری ریسک بالایی دارند مخصوصاً در این دوران رکود می توانند شکننده تر باشد.
سبدی را که ما برای شما پیشنهاد می کنیم بیمه عمر و سرمایه گذاری است. بیمه عمر ریسکی ندارد و به جهت اینکه هم پوشش داره و هم از اندوخته محافظت می کند میتون گزینه بسیار خوبی باشد. در این سبد شما نه تنها  سرمایه تون رو از دست نمی دید و به اون اضافه میکنیم در کنارش از غرامت پوششهای بیمه ای نیز برخوردار می شوید یعنی خدایی نکرده اتفاق برای شما بیفتد و نیازی نیست که از پس انداز خودتون خرج کنید بیمه عمر در چهارچوب قرارداد پرداخت میکنه یعنی شما از جیبتون پولی که ندادین هیچ تازه از سرمایه تون هم کم نشده و بهش سود تضمینی و مشارکت تعلق میگیره پیشنهاد ماه در این دوران به جهت سرمایه گذاری بیمه .عمرو سرمایه گذاری می باشد.

البته فقط یکی از سبد های سرمایه گذاری، ممکن شما در سبد های دیگری هم سرمایه‌گذاری بکنید یا کرده باشید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …