قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

بیماری خاص

بیماری خاص

بیمه عمر پاسارگاد هنگامی که نیاز به درمان پزشکی بیماری های خاص دارید،از شما محفاظت می کند .

پوشش بیماری خاص:

شرکت بیمه پاسارگاد پوشش بیماری های خاص ویژه بیمه شدگادن طرح بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد  که مدت 3 ماه از شروع بیمه نامه آنها گذشته باشد برای هر 5 گونه بیماری و برای هر نوع بیماری تا نهایت پرداخت ۶۰ میلیون تومان و کلا مجموع  تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان  را فعال کرده ، و بیمه شده پس از این مدت می تواند متناسب با میزان پرداختی از پوشش بیماری های خاص برخوردار گردد.

لازم به ذکر است که در بیمه عمر پاسارگاد این است که در صورت استفاده از یک پوشش بیماری ، امکان استفاده از پوشش های دیگر وجود دارد و با استفاده از یک پوشش امکان استفاده از دیگر پوشش های بیماری های خاص از بین نمی رود ، و این یکی از برترین و بارزترین  مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نسبت به سایر رقبا می باشد.

*پوشش بیماری های خاص (از  ۱۲تا ۶۰ سالگی) تا سقف پرداخت ۶۰ میلیون تومان  در ازای هر بیماری خواهد بود …

پوشش بیماری خاص بیمه زندگی پاسارگاد جهت حمایت بیمه شدگان در برابر هزینه های سرسام آور درمان این بیماری ها می باشد که بر اساس اعلام پزشک معتمد قابل پرداخت به میزان نوشته شده در بیمه نامه می باشد و نیازی به ارائه فاکتور بیمارستانی نیست.

پوشش بیماری خاص شرکت بیمه پاسارگاد به هر پنج بیماری خاص تعلق می گیرد ، شرکت بیمه پاسارگاد ،  یکی از معدود شرکت هایی است که تمام این بیماری های خاص را  پرداخت می‌کند . هر پنج بیماری خاص ، سکته قلبی  ، سکته مغزی ، عمل قلب باز ، پیوند اعضای اصلی ، وانواع سرطان بجز سرطان پوست( سرطان ملانوم قابل پرداخت می باشد ) قابلیت یک بار پرداخت را داشته و به راحتی قابل دریافت از طرف شرکت بیمه پاسارگاد خواهد

 

بیماریهای تحت پوشش:

  1. سکته قلبی
  2. سکته مغزی
  3. جراحی عروق قلب
  4. پیوند اعضای اصلی بدن
  5. سرطان

 

خرید انلاین بیمه زندگی

‫0/5 ‫(0 نظر)