قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / پشت دیوارهای رسوخ ناپذیر بیمه خودتان را محافظت کنید!

پشت دیوارهای رسوخ ناپذیر بیمه خودتان را محافظت کنید!

پشت دیوارهای رسوخ ناپذیر بیمه خودتان را محافظت کنید!
این مقاله را با داستان شروع کنم. در دوران باستان شهر بابل ثروتمند ترین شهر جهان. چرا که  در مردمان آن ثروتمند ترین مردمان زمان خود بودند. آن ها ارزش پول را می دانستند و برای کسب پول؛ افسان و درآمدزایی از منابع مالی خود از اصول درستی پیروی می کردند. آنها به نتایجی  دست یافتند که همه ما آرزوی آن را داریم…….(( تامین درآمد برای آینده))
این شهر به دلیل مواردی که در پاراگراف بالا گفتیم همواره مورد تعرض غارتگران و دزدان بود. پادشاه دانایی شهر به دلیل اینکه بتواند شهر و تمدن ثروتشان و شهر را حفظ کند دستور داد دور شهر دیوار بسیار محکمی بسازند تا جلوی حمله دشمنان را بگیرد
زمانی که لشکر اصلی بابل همراه پادشاه بودند و برای جنگ اعزام شده بودند؛ پیش بینی نشده بود که در زمان خیابان ها؛ به شهر حمله می‌شود و به همین دلیل نیروی دفاعی کمی در شهر بود. لشکر بزرگی از دشمنان به طور غیر منتظره حمله کردند. نیروهای باقی مانده به کمک دیوار ها از شهر محافظت می کردند. همه اهالی شهر از روی ترس با چهره رنگ پریده ادامه حال اخبار جنگ بودند و با وحشتی خاموش؛ جریان هم و عبور زخمی و مردگان را می نگریستند.
مهاجرت پی از میان جمعیت به فرمانده نزدیک شد و در حالی که دستانش می لرزید از او خواست: به من بگو! بگو آنها نمی توانند وارد شهر بشوند. پسرانم با پادشاه رفته اند. هیچکس برای محافظت از همسر نیست.
همه اموالم را خواهند دزدید و غذایی برایم باقی نخواهد گذاشت. ما از پشت گی خواهیم مرد. بگو نمی توانند وارد شوند.
فرمانده پاسخ داد:((  خودت را آرام کن تاجر مهربان. دیوارهای بابل بسیار مقاوم است. به بازار برگرد و به همسرت بگو دیوارهای بابل از شما و همه اموال تان همچنین ثروت پادشاه محافظت می کند.))
همانطور که پیرمرد دور می شد؛ زنی با کودکی در آغوش نزدیک شد و پرسید:(( فرمانده از آن بالا چه خبر؟ حقیقت را به من بگو تا قوت قلبی و همسرم بدهم. زخمی شده است؛ در تب می سوزد و هنوز اصرار دارد ت ابا  زره و نیزه اش از من و پسرم محافظت کند.او می‌گوید اگر دروازه های شهر را بشکنند قدرت کینه دوزی آنها وحشتناک خواهد بود و همه را نابود خواهد کرد.))
فرمانده پاسخ داد:(( قلبت را صاف کن. دیوارهای بابل از تو و فرزندانت محافظت خواهند کرد. این دیوارها بلند و محکم اند. همسرت برگرد. بگو دروازه ها محکم نبند در مقابل دشمنان مقاومت می‌کنند کسی از دیوارهای شهر بالا نمی آید جز آنکه با نیزه کشته شود.))
همانطور که در جنگ داغ تر می شد و همه در جنب و جوش بودن دختر بچه ای سر راه فرمانده قرار گرفت عاجزانه گفت:(( فرمانده؛ لطفاً به من بگو در امانیم! ادعاهایی وحشتناک میشنوم. خیلی میترسم. چی به سر خانواده ام؛ مادرم؛ برادرم؛ خواهرم خواهد آمد؟!
فرمانده  را جمع کرد؛ چانه اش را جلو داد و به کودک نگاه کرد و با اطمینان به او گفت:(( دختر کوچولو دیوار بابل از سوی مادرت و دیگران محافظت خواهد کرد. برای امنیت شماست که در صدها سال پیش از این دیوارها ساخته شده است. هیچ وقت من را راه نداده اند برگرد و به خانواده ات بگو دیوارهای بابل از شما نگهداری خواهند کرد و جایی است و نگرانی نیست.))
جنگ با خشونتی بی وقفه؛ هفته و پنج روز ادامه داشت. در پنجمین شب هفته چهارم؛ قرار شد. عقب‌نشینی. خبر به مردم شهر سید. خیابان ها انبوه جمعیت شد و همه هلهله و شادی کردن.
بار دیگر دیوار های بابل؛ تشکر بزرگ دشمن را که قصد ثروت آنها را به غارت ببرند و شهروندان را به بردگی بکشد؛ به عقب راند.
صدها سال در برابر دشمنان سادگی کرد و دلیل آن؛ حفاظت کامل از آن بود.
بالاا؛ مثال  بارز نیاز و خواسته افراد برای حفاظت است. این نیاز در هر نژادی از انسان ها وجود دارد.
گذشته وجود دارد؛ اما برای رسیدن به همین هدف؛ برنامه های گسترده تر و بهتری داریم.
امروز پشت دیوارهای رسوخ ناپذیر بیمه و سایر حساب های سرمایه گذاری قابل اطمینان؛ می توانیم از خود در برابر مشکلات غیر منتظره؛ که می تواند از هر  سوی وارد شود( بیماری؛ حوادث؛ از کار افتادگی؛ مرگ و…))محافظت کند.
بدون محافظت مناسب  ما نمی توانیم از عهده زندگی براییم.
آیا هنوز هم فکر می کنید که بیمه عمر می تواند فازت محکم و قابل اطمینان باشد؟
همین الان برای خرید بیمه عمر اقدام کنید و از حفاظت کامل برخوردار شوید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید