قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / نمایندگی بیمه

نمایندگی بیمه

جایگاه اجتماعی  « نمایندگی بیمه » در چه سطحی از جامعه است؟
جایگاه نمایندگی بیمه پاسارگاد در چه سطحی بین سایر شرکت های بیمه ای قرار دارد؟
مدارک نمایندگی بیمه :
نمایندگان بیمه ، راهنمایانی در زمینه مدیریت ریسک و خطرات در زمان حال و آینده، در راستای رفاه عمومی و اجتماعی ، هستند.

آیا این شغل ویزیتوری می باشد؟
خیر ، نمایندگان بیمه به عنوان کارشناس مدیریت ریسک، در دیدگاه مردم از جایگاه اجتماعی والایی برخوردارهستنند و مردم آنها را به چشم یک فرد معتمد و کارشناس معتبر می نگرند استخدام بیمه پاسارگاد
حالا واقعا تفاوت بین شغل ویزیتوری و نمایندگی بیمه تو چی هست؟!
تا حالا شغل ویزیتوری رو امتحان کردید؟!
وقتی که با یک شرکت قرارداد می بندید ، مبلغی را به عنوان حقوق ثابت و در کنارش مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت می‌کنید.
شرکت از روی فروشی که انجام دادید (حالا بسته به شغلش مثلا مواد غذایی، لوازم آرایشی بهداشتی و ..‌) شما به مغازه های مختلف مراجعه می کنید و محصول آن شرکت را معرفی می نمایید و فروش انجام می‌دهید.
شرکت مبلغی را به عنوان پورسانت فروش به شما پرداخت می‌کند ولی اگر زمانی برسد که دیگر نمی‌خواهید در شرکت یا در آن شغل کار بکنید، هیچ کدوم از آن مشتریان برای شما نخواهند بود و برای شرکت باقی می مانند و شما هیچ دسترسی دیگه ای به آنها نخواهید داشت. در نهایت می بایست دوباره همه چیز را از صفر شروع کنید.

در شرکت بیمه پاسارگاد و شبکه فروش این شرکت و در راستای حفظ شان جایگاه اجتماعی نمایندگان فروش بیمه پاسارگاد جایگاهی برای ویزیتوری وجود ندارد و شرکت بیمه پاسارگاد  بستر لازم را برای نمایندگان بیمه مهیا کرده تا مشاوران و نمایندگان بیمه پاسارگاد ، رسالت خود را به نحو احسن انجام دهند و در دیدگاه عموم مردم جایگاه اجتماعی والایی داشته باشند.

جایگاه نمایندگی بیمه پاسارگاد در بین رقبا
شرکت بیمه پاسارگاد در طول مدت فعالیت خود ( از سال 1385 ) توانسته جایگاه بسیار مطلوبی را در صنعت بیمه به خود اختصاص دهد . این شرکت با اتکا به دانش و تجربه مدیران خود توانسته است ثبات بسیار خوبی را در ساختار خود بوجود بیاورد . سازمان فروش بیمه پاسارگاد با بیشترین تعداد نمایندگی بیمه در حال حاضر بزرگترین سازمان فروش بیمه محسوب می شود که روزانه پرتفوی قابل توجهی را برای شرکت حصول می نماید این شرکت با دارا بودن بیش از سی شرکت نمایندگی حقوقی در زیر مجموعه خود روز به روز در حال گسترش و توسعه فعالیت های خود در سطح کلان می باشد.

شرکت بیمه پاسارگاد  در حال حاضر بیش از ۶ میلیون بیمه شده عمر و تامین آتیه ( نزدیک به 50درصد کل بیمه شدگان صنعت بیمه ) دارد که این آمار در بین تمامی شرکت های فعال در صنعت بیمه یک آمار بی‌نظیر و فوق‌العاده محسوب می‌شود و در حال حاضر هیچ شرکت بیمه‌ای نتوانسته است به این جایگاه دست پیدا کند و اگر بخواهیم طبق آمار و ارقام دقیق صحبت بکنیم شرکت بیمه پاسارگاد به اندازه کل سی شرکتی که در صنعت بیمه دارند فعالیت می‌کنند بیمه عمر و تامین آتیه به فروش رسانده است برای حصول این آمار سازمان شبکه فروش بیمه پاسارگاد یکی از مهمترین ارکان فعالیت در شرکت محسوب شده و خط مقدم فروش بیمه های عمر و تامین آتیه می باشد از جایی دیگر شرکت بیمه پاسارگاد توانسته است در طول این مدتی که فعالیت خودش رو به صورت حرفه‌ای در صنعت بیمه انجام می دهد پشتیبانی بسیار کامل و درستی از شبکه فروش خود به عمل آورده و با وضع قوانین موجود و همچنین ایجاد ساختارهای مناسب باعث شکوفایی هر چه بیشتر این شبکه فروش در طی سالیان مختلف شده است

 

در سرتاسر جهان و همچنین ایران، مردم در موارد زیر از اشخاص حرفه ای در آن شغل مشاوره می گیرند
در موارد سرمایه گذاری با شرکت های معتبر سرمایه گذاری،در مورد تحصیل فرزندان با مشاوران تحصیلی ،برای ازدواج با مشاوران خانواده، کسب و کار با حرفه ای ها در آن کسب و کار یا شرکت های مشاور ، درمان با متخصصان علم پزشکی ،و برای موارد بیمه ای با نمایندگی بیمه، 

تخصص نمایندگان بیمه پاسارگاد ، در مقام مشاوران بیمه ای، خدمت گزاران مردمند  و به واسطه این خدمت مهم در جامعه از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

نمایندگان بیمه پاسارگاد که در زمینه بیمه عمر و تامین آتیه فعالیت دارند، خدمات شایانی به اجتماع ارائه  می نمایند . در نهایت هدف بیمه پاسارگاد پوشش ریسک وخطراتی که همیشه افراد را تهدید می کند است، متاسفانه برخی از خطرات  و حوادث می توانند بنیان خانواده یا جامعه را نابود کند ، نمایندگان بیمه پاسارگاد با مشاوره در رابطه با بیمه عمر و تامین آتیه می توانند  خانواده و در نهایت جامعه را از خطراتی نظیر کاهش ارزش پول در اثر تورم، هزینه های سرسام آور درمان بیماری های خاص و صعب العلاج، آتیه خانواده به لحاظ مادی در زمان حیات و یا درصورت فوت سرپرست خانواده و….. نجات می دهند؛

همچنین راه را برای تامین آتیه فرزندان، درآمد بازنشستگی، درآمد از کار افتادگی و در آمد دوران بیکاری هموار می کنند و این خدمت بزرگ، مناسب ترین دلیل در جهت افزایش شان اجتماعی و اعتبار نمایندگان فروش بیمه های عمر نزد مردم و جامعه می باشد.

راه انداختن هر کار تازه‌ای برای کسب درآمد سرمایه می‌خواد اما نه حتماً سرمایه میلیونی!

وقتی حرف از راه انداختن یک شغل جدید میشه تو ذهن افراد یک مغازه، دفتر کار شیک، کلی کارمند و برو بیا شکل می‌گیره که حداقل چند ده میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز داره.

این روزا دیگه نیازی به صرف هزینه برای این موارد نیست.
این خودتونید که باید توانایی‌هایتون رو بسنجید و با این ایده‌ها شغل خودتون رو راه بندازید.

نمایندگی بیمه

مدارک مورد نیازبرای درخواست نمایندگی بیمه پاسارگاد ( درخواست آنلاین نمایندگی بیمه پاسارگاد) :

  1. اصل  آخرین مدرک تحصیلی
  2. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم که برای آقایان الزامی می باشد
  3. اصل شناسنامه
  4. اصل کارت ملی یا رسید دریافت کارن ملی جدید
  5. شماره حساب بانک پاسارگاد
  6. پنج قطعه عکس پرسنلی
  7. گواهی عدم سوپیشینه
  8. گواهی عدم اعتیاد
  9. چک یا سفته
  10. تکمیل فرم درخواست کتبی جهت نمایندگی بیمه پاسارگاد به همراه آدرس و شماره تماس

 

‫4.8/5 ‫(22 نظر)