قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / بیمه / فرق ریسک کردن و بی مسئولیتی!

فرق ریسک کردن و بی مسئولیتی!

فرق ریسک کردن و بی مسئولیتی!
فرق ریسک کردن و بی مسئولیتی!

فرق ریسک کردن و بی مسئولیتی!
افرادی که بی مسئولیت هستند به ندرت موفقیت مهمی به دست می آورند و معمولاً صدمات واقعی را به زندگی خود دعوت می کنند. شاید گاها مشغول فعالیت‌های شوند که موفقیت در پیش دارد، اما این نتایج خیلی به ندرت اتفاق می افتد و نتایج منفی که ارزش نام بردن ندارد آنها را تحت شعاع قرار می دهد.
شخصی را در نظر بگیرید که از بالای صخره مرتفعی به دریاچه کم عمقی شیرجه می زند فقط به این خاطر که با تشویق گروه هم سن و سال خودش جرعت پیدا کرده است.گرچه شخصی مورد نظر از شیرجه زدن می ترسد، آیا به دلیل عجیب و غریبی بیش از این می ترسد که دیگران چه فکر می‌کنند و اگر او شیرجه نزند  به او چه می گویند!
واضح است ترس این فرد از شیرجه زدن کاملا منطقی است. به این دلیل که برای شیرجه زدن هم آموزش ندیده است. و آنگه در نتیجه این که او برای شیرجه زدن آموزش ندیده، وقتی فکر می کند چه اتفاقی ممکن است بیفتد اگر شیرجه بزند، خودش را طوری تجسم می کند که واقعاً احمقانه است و از نظر هر کسی این عمل شخصی نشان گره بی مسئولیتی اوست.
از طرف دیگر اگر همین شخص به عنوان یک شناگر حرفه‌ای برای شیرجه زدن آموزش دیده باشد گرچه صد در صد رییس میکند، آیا هیچ کس نمی تواند او را متهم به رفتار بی‌مسئولیتی کند.
آیا شما حتی می ترسید که با انجام بیمه عمر دیگران چه فکری می‌کنند؟!
شما از انجام بیمه عمر کاملا منطقی است به این دلیل که هنوز اطلاعات کامل را دریافت نکرده اید اگر شما به تمام زوایای بیمه عمر و منافعی که در زندگی شما دارد توجه داشته باشید و بیمه عمر را انجام دهید و این است که آن را بپذیرید متهم به رفتار بی مسئولیتی نمی شوید.
انجام بیمه عمر یعنی قبول ریسک و مسئولیت تمام و کمال زندگیتان

خرید بیمه عمر پاسارگاد

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …