قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / طرح جدید بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه کسبه و مشاغل آزاد

طرح جدید بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه کسبه و مشاغل آزاد

طرح جدید بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه کسبه و مشاغل آزاد

کابوس دارندگان مشاغل آزاد

داشتن شغل آزاد مشکل است، چون هیچ تضمینی وجود ندارد که سال آینده مکان شما کجا خواهد بود یا حتی اینکه مشغول به کار خواهید بود یا نه. برای برخی از افراد این نامعلوم بودن هیجان انگیز است و این شیوه از زندگی برای آنها لذت بخش می‌نماید. از دید دیگران کابوسی است که فرد دارنده‌ی هر حرفه و پیشه‌ی آزاد با آن دست به گریبان می‌شود. در اینجا ۴ کابوسی که اغلب این افراد سالیانه یا حتی روزانه با آنها درگیر می‌باشند را آورده‌ایم:

1- یافتن کار ثابت: هر دارنده‌ی شغل آزاد، مرحله‌ی یافتن شغلی که ثابت باشد و بتواند هزینه‌ی پرداخت قبوض را در اختیار آنها قرار دهد را پشت سر می‌گذارد. برای چنین شاغلی یافتن کاری ثابت و پیوسته در هر صنعتی که باشد می‌تواند به کابوسی تبدیل شود، به خصوص اگر کاری را در فاصله‌ی کوتاهی پس از شغل پیشین خود نیافته باشد.

2- جذب مشتری: اگر با چند مشتری مختلف کار می‌کنید، ثابت کردن به آنها که شما آدم این کار هستید و می‌توانید کار را به موقع تمام کنید می‌تواند مشکل باشد، به خصوص در طی چند ماه اول که تجربه‌ی کمی هم دارید. داشتن شغل آزاد این معنا را هم خواهد داشت که هر از گاهی با برخی شرکت‌های بزرگ بر سر کارتان کشمکش خواهید داشت.

3- بیمه و پرداخت حق بیماری: وقتی استخدام یک شرکت بزرگ نباشید، چیزی به عنوان پرداخت حق بیماری وجود ندارد. معمولا دارندگان شغل آزاد بیمه ندارند، که در این صورت اگر بیمار یا مصدوم شوند، برای آنها کابوسی خواهد بود. باید واقع‌بین باشید. آیا واقعا چنین شغلی را می خواهید یا نه؟ به خصوص هنگامی که مسئله‌ی بیمه و مزایای درمانی در میان باشد.

4- فسخ قرارداد: اغلب دیده شده که این دسته افراد با شرکت‌هایی که برای آن کاری انجام می دهند قرارداد می‌بندند. در صورتی که شرکت‌های مربوطه، تصمیم بگیرند از طریق قانون وارد عمل شوند، فسخ قرارداد یا پیروی نکردن از برخی مفاد به توافق رسیده در آن می‌تواند به کابوسی تبدیل شود. مثلا قرارداد شما زمانی که تصمیم بگیرید روی پروژه‌هایی برای شرکت‌های دیگر کار کنید، به راحتی می تواند فسخ شود.

نگران نباشید! بیمه پاسارگاد در طرح جدید بیمه عمر و تأمین آتیه کلیه دغدغه های مشاغل آزاد را مد نظر قرار داده است:

مکمل دوران بازنشستگي:

بيمه هاي بازنشستگي جاري كفاف يك زندگي معمولي را در دوران بازنشستگي ندارند،به همين دليل بيمه مركزي جمهوری اسلامی ايران طرحي را با اين عنوان ارائه کرده است تا جبران همه كاستي هاي آينده راداشته باشد. سرمایه موجوددرطرح بیمه زندگی علاوه بر تأمین نیازهای دوران بازنشستگی برای تأمین مواردی از قبیل : تهیه مسکن ، هزینه های ازدواج فرزندان، تحصیل فرزندان، تهیه جهیزیه و… مورد استفاده قرارمی گیرد. درانتهای دوره قرارداد ميتوان  سرمایه را به صورت يكجا با سودهای متعلقه دريافت كرد.

 در طول مدت قرارداد می توان علاوه بر سرمایه گذاری مطمئن، از پوشش های بیمه ای به شرح ذیل استفاده کرد:

– پرداخت غرامت بيماري هاي خاص تا سقف 40 میلیون تومان   

– فوت طبیعی تا سقف 250 میلیون تومان  

فوت بر اثر حادثه  تا سقف 500 میلیون تومان   

– نقص عضو و  از کارافتادگی جزئی بر اثر حادثه تا سقف 250 میلیون تومان                        

– هزینه پزشکی بر اثر حادثه تا سقف 25 میلیون تومان 

– پرداخت غرامت ازکارافتادگی تا سقف 60 میلیون تومان                                  

– آتش سوزی منزل مسکونی

خدمات ارزش افزوده این طرح که بصورت رایگان ارائه شد:

– خدمات تکمیل درمان SOS: بعد از رسیدن سود صندوق به مبلغ ۲ میلیون تومان بیمه گذار علاوه بر پوشش های بیمه پاسارگاد از پوشش های بیمه تکمیلیSOS نیزبهره مندمی شود.(دوره انتظاربرای استفاده ازاین پوشش6 ماه می باشد.)

– تخفیفات: بیمه شخص ثالث ۵/ ۲ % (اقساط)، بیمه بدنه تا ۳۵%، حوادث انفرادی تا۴۰% و درمان مسافرتی تا ۳۵%

مزایای کم نظیر این طرح به شرح زیر می باشد:

– دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه         – دریافت سود مشارکت در منافع    – معاف از مالیات بر ارث

اقساط ماهیانه اندوخته ۱۰ ساله اندوخته 15 ساله اندوخته۲۰ ساله اندوخته ۳۰ ساله
200،000 58،500،0000 170،000،000 427،000،000 2،256،000،000
150،000 43،350،000 125،500،000 317،000،000 1،680،000،000
130،000 37،000،000 107،500،000 272،000،000 1،500،000،000

  مبالغ فوق با نرخ مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با افزایش ۱۵درصد در سال منظور شده است. ضمناً به اندوخته های فوق سود مشارکت سالانه نیز اضافه میگردد. تمامی مبالغ به تومان می باشد. (مبالغ فوق بصورت پیش فرض می باشد در صورت تمایل به پرداخت مبالغ دیگر با کارشناس خود هماهنگ نمایید.)

 

برای ثبت نام همین الان کلیک کنید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید