قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / طرح جدید بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه وکلای محترم

طرح جدید بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه وکلای محترم

رسالت یک وکیل رسالتی سنگین است که دوش به دوش قاضی باید در جهت احقاق حق مظلوم قدم بردارد و در حقیقت وکیل، عصای دست و کمک و یار قاضی می باشد تا هر دو در جهت کشف حقیقت اقدام کنند.

واقعیت های شغل وکالت

– ساعت‌های کاری نامشخص

گاهی پیش می‌آید یک وکیل برای پیگیری پرونده‌های خود دوبرابر یک کارمند کار می‌کند و همین نداشتن ساعت‌های مشخص کاری روی سلامت فرد تاثیر منفی می‌گذارد و آسیب‌های جسمی و روانی زیادی را به همراه دارد. همچنین شاید به نظر خیلی‌ها محل کار وکلا معمولا دفتر کارشان و دادگاه باشد، ولی در برخی موارد با توجه به نوع پرونده کاری برای ملاقات با موکلان یا تهیه شواهد و مدارک باید به نقاط مختلف سفر کنند و مدت زیادی را دور از خانواده و دوستانشان بگذرانند. در مقابل وکلایی که در زمینه حقوق جزا فعالیت می‌کنند، زمان بیشتری از ساعات کاری‌شان را در دادگاه‌ها سپری می‌کنند و استرس نتیجه پرونده‌هایشان در دادگاه، سلامت روانی‌شان را به خطر می‌اندازد.

– باورهای نادرست حقوقی

شاید تعداد انگشت‌شماری از وکلا دستمزدهای چند 10 میلیونی داشته باشند، اما نمی‌توان این نکته را نادیده گرفت که بسیاری از افراد شاغل در حرفه وکالت بویژه تازه‌کارها از وضع مالی مطلوبی برخوردار نیستند و برای کسب درآمد کافی، گزینه‌ای جز قبول پرونده‌های بیشتر و در نتیجه افزایش ساعت‌های کاری ندارند که همین موضوع خستگی و استرس زیادی را به آنها تحمیل می‌کند.

– غولی به نام استرس

حساسیت‌های شغلی حرفه وکالت باعث می‌شود وکلا همیشه استرس زیادی داشته باشند و همین استرس می‌تواند سلامت سیستم قلبی و عروقی را تهدید کند و احتمال بروز ناراحتی قلبی و سکته را در آنها ‏افزایش دهد. بنابراین توصیه می‌شود فشار ناشی از استرس را با ورزش کردن از بین ببرند.

– حواستان به چشم‌هایتان باشد

مشکلات چشمی بویژه کاهش نمره چشم و آب مروارید بین وکلا تقریبا شایع است، چرا که کار روی پرونده‌های مختلف نیاز به تحقیق و مطالعه دارد؛ عواملی که سلامت چشم‌ها را نشانه می‌گیرند.

بیمه پاسارگاد در طرح ویژه بیمه زندگی، کلیه نیازهای بیمه ای وکلای محترم را مد نظر قرار داده است تا نسبت به تأمین آینده خود اقدام نمایند:

رفاه دوران بازنشستگي:

بيمه هاي بازنشستگي جاري كفاف يك زندگي معمولي را در دوران بازنشستگي ندارند، به همين دليل بيمه مركزي جمهوری اسلامی ايران طرحي را با اين عنوان ارائه کرده است تا جبران همه كاستي هاي آينده را داشته باشد. سرمایه موجود در طرح بیمه زندگی علاوه برتأمین نیازهای دوران بازنشستگی برای تأمین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، هزینه های ازدواج فرزندان، تحصیل فرزندان، تهیه جهیزیه و … مورد استفاده قرار می گیرد. در انتهای دوره قرارداد ميتوان  سرمایه را به صورت يكجا با سودهای متعلقه دريافت كرد.

 در طول مدت قرارداد می توان علاوه بر سرمایه گذاری مطمئن، از پوشش های بیمه ای به شرح ذیل استفاده کرد:

– بيماري هاي خاص (غرامت 5 بیماری خاص تا سقف 200 میلیون تومان)

– پرداخت غرامت فوت طبیعی تا سقف 250 میلیون تومان

پرداخت غرامت فوت بر اثر حادثه  تا سقف 250 میلیون تومان (مجموع فوت و فوت حادثه 500 میلیون تومان)

– پرداخت غرامت نقص عضو و  از کارافتادگی جزئی بر اثر حادثه تا سقف 250 میلیون تومان

– پرداخت هزینه پزشکی بر اثر حادثه تا سقف 25 میلیون تومان (بدون فرانشیز)

–  پرداخت غرامت از کار افتادگی کامل و دائم تا سقف 60 میلیون تومان

– آتش سوزی سوزی منزل مسکونی (سال اول تاسقف 100 میلیون تومان از سال دوم تا انتهاقابل افزایش 500 میلیون تومان)

خدمات ارزش افزوده این طرح که بصورت رایگان ارائه شد:

– خدمات تکمیل درمان SOS: بعد از رسیدن سود صندوق به مبلغ ۲ میلیون تومان بیمه گذار علاوه بر پوشش های بیمه پاسارگاد از پوشش های بیمه تکمیلی SOS  نیز بهره مند می شود. (دوره انتظار بعد از رسیدن صندوق به 2 میلیون تومان، 6 ماه (180روز) می باشد.)

– تخفیفات: بیمه شخص ثالث ۵/ ۲ % (اقساط)، بیمه بدنه تا ۳۵%، حوادث انفرادی تا۴۰% و درمان مسافرتی تا ۳۵% (همگی براساس مقدار صندوق )

مزایای کم نظیر این طرح به شرح زیر می باشد:

– دریافت وام از محل بیمه نامه بدون نیاز به ضامن – دریافت سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذاری های شرکت      – معاف از مالیات بر ارث

چرا بیمه پاسارگاد؟

– برتری از نظر رشد سریع طی سال های90 – 91 و92 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی       – احراز بالاترین سطح توانگری مالی ((سطح یک)) به تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

– عضو گروه مالی قدرتمند بانک پاسارگاد                                                                                  – بیمه برتر به انتخاب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در چندین سال متوالی

– برخورداری از بالاترین ارزش هر سهم در بازارسرمایه  در بین شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس

اقساط ماهیانه اندوخته ۱۰ ساله اندوخته 15 ساله اندوخته۲۰ ساله اندوخته ۳۰ ساله
500،000 155،000،000 435،000،000 1،095،000،000 5،760،000،000
350،000 105،000،000 300،000،000 750،000،000 3،970،000،0000
250،000 73،000،000 210،000،000 530،000،000 2،800،000،000

مبالغ فوق با نرخ مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با افزایش ۱۵درصد در سال منظور شده است. ضمناً به اندوخته های فوق سود مشارکت سالانه نیز اضافه میگردد. تمامی مبالغ به تومان می باشد. (مبالغ فوق بصورت پیش فرض می باشد در صورت تمایل به پرداخت مبالغ دیگر با کارشناس خود هماهنگ نمایید.)

‫0/5 ‫(0 نظر)