قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / طرح جدید بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه روستائیان (کشاورزان،….)

طرح جدید بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه روستائیان (کشاورزان،….)

مقدمه

بیش از هفتاد سال از اجرای اولین طرحهای بيمه در ايران می گذرد و در این مدت به تدريج گروههاي مختلف ازجمله كارگران و كارمندان به صورت اجباري و در سالهاي اخير با گسترش بیمه های اجتماعی برخي از اقشار بصورت اختياري به عضویت صندوق هاي بيمه و بازنشستگي گوناگون درآمده اند. قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران برخورداري از تأمين اجتماعي از نظر بازنشستگي، بيكاري، پيري، از كارافتادگي، بي سرپرستي، در راه ماندگي، حوادث و سوانح و نياز به خدمات بهداشتي و درماني و مراقبت پزشكي بصورت بيمه و غيره را حقي همگاني دانسته و دولت را مكلف مي نمايد طبق قوانين از محل درآمدهاي عمومي و درآمد حاصل از مشاركت مردم، خدمات و حمايت هاي مالي فوق را براي يك يك افراد كشور تأمين كند اما باوجود چندين دهه فعاليت سازمانهاي مسئول بيمه هاي اجتماعي هنوز قشرهای مختلفی مانند روستائيان و عشاير كه در صف مقدم توليد حياتي ترين نيازهاي كشور قرار دارند و بار اصلي خودكفائي در محصولات كشاورزي و دامي را بطور مستقيم و بسياري از كالاهاي مورد نياز جامعه را بطور غيرمستقيم بر دوش مي كشند، از حق بیمه های اجتماعی که حق قانونی آنهاست و چه بسا به دلیل شرایط خاص زندگی محق تر از بقیه اند، برخوردار نیستند..

در حال حاضر جمعیت حاضر در روستاها که اغلب به کار کشاورزی و دامداری مشغول بوده و با مشکلات و چالش های عدیده ای روبرو هستند که یکی از مهمترین آنها دغدغه رفاه دوران بازنشستگی و پوششش ریسک هامی باشد که در این راستا شرکت بیمه پاسارگاد با طرح جدید بیمه عمروتأمین آتیه ویژه روستائیان محترم اقدام به ارانه طرح ویژه ای نموده است تابخشی ازدغدغه های این قشرزحمت کش را حل نماید.

مکمل دوران بازنشستگي:

بيمه هاي بازنشستگي جاري كفاف يك زندگي معمولي را در دوران بازنشستگي ندارند،به همين دليل بيمه مركزي جمهوری اسلامی ايران طرحي را با اين عنوان ارائه کرده است تا جبران همه كاستي هاي آينده راداشته باشد. سرمایه موجود درطرح بیمه زندگی علاوه بر تأمین نیازهای دوران بازنشستگی برای تأمین مواردی از قبیل : تهیه مسکن ، هزینه های ازدواج فرزندان، تحصیل فرزندان، تهیه جهیزیه و… مورد استفاده قرارمی گیرد. درانتهای دوره قرارداد ميتوان  سرمایه را به صورت يكجا با سودهای متعلقه دريافت كرد.

در طول مدت قرارداد می توان علاوه بر سرمایه گذاری مطمئن، از پوشش های بیمه ای به شرح ذیل استفاده کرد:

– پرداخت غرامت بيماري هاي خاص تا سقف 40 میلیون تومان

– فوت طبیعی تا سقف 250 میلیون تومان

– فوت بر اثر حادثه  تا سقف 500 میلیون تومان     

– نقص عضو و  از کارافتادگی جزئی بر اثر حادثه تا سقف 250 میلیون تومان                        

– هزینه پزشکی بر اثر حادثه تا سقف 25 میلیون تومان        

– پرداخت غرامت ازکارافتادگی تا سقف 60 میلیون تومان                                                     

– آتش سوزی منزل مسکونی

خدمات ارزش افزوده این طرح که بصورت رایگان ارائه شد:

– خدمات تکمیل درمان SOS: بعد از رسیدن سود صندوق به مبلغ ۲ میلیون تومان بیمه گذار علاوه بر پوشش های بیمه پاسارگاد از پوشش های بیمه تکمیلیSOS نیزبهره مندمی شود.(دوره انتظاربرای استفاده ازاین پوشش6 ماه می باشد.)

– تخفیفات: بیمه شخص ثالث ۵/ ۲% (اقساط)، بیمه بدنه تا ۳۵%، حوادث انفرادی تا۴۰% و درمان مسافرتی تا ۳۵%

þ مزایای کم نظیر این طرح به شرح زیر می باشد:

– دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه               – دریافت سود مشارکت در منافع   – معاف از مالیات بر ارث

اقساط ماهیانه اندوخته ۱۰ ساله اندوخته 15 ساله اندوخته۲۰ ساله اندوخته ۳۰ ساله
50 هزار تومان 14،183،725 41،042،497 103،065،494 540،782،437
۱۰۰ هزار تومان 28،367،450 82،084،994 206،130،989 1،081،564،874
۱۵۰هزار تومان 42،563،682 123،534،875 310،931،943 1،633،155،282

مبالغ فوق با نرخ مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با افزایش ۱۵درصد در سال منظور شده است. ضمناً به اندوخته های فوق سود مشارکت سالانه نیز اضافه میگردد. تمامی مبالغ به تومان می باشد. (مبالغ فوق بصورت پیش فرض می باشد در صورت تمایل به پرداخت مبالغ دیگر با کارشناس خود هماهنگ نمایید.)

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)