قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / ویدئوها / رزومه عابدین کریمی

رزومه عابدین کریمی

رزومه عابدین کریمی

رزومه عابدین کریمی:من باور دارم بهترین معرفت افراد عملکرد و دستاوردهای آنهاست. اگر هر شخص به جای حرف زدن توجه و تمرکز خود را بهبود عملکرد شخصی و کاری خودش متوقف کند نیاز به معرفی ندارد به دلیل اینکه همه چیز آن است که سیستم درست کار می کند و خوب پیش می‌رود.
ما در مجموعه مشاوران حرفه ای بیمه( محب) همواره با عملکردهای من حرف می زنیم. اولین گروهی بودیم که با نام مشخص پا به عرصه صنعت بیمه گذاشتیم. اولین گروهی بودیم که جلسات فصلی؛ ماهانه و هفتگی را به طور مستمر انجام دادیم. اولین گروهی بودیم که گواهینامه بین المللی رضایت مشتریان را کسب کردیم. اولین گروهی بودیم که مشاور حقوقی جهت انجام کارها ودریافت خسارت های گرفتیم و بسیاری موارد دیگر که شما می توانید ادعای حرف های من را در کانال رسمی محبت به نشانی mohebinsgroop@ مشاهده کنید.
افرادی می توانند به ما بپیوندند که دارای روحیه کار تیمی؛ تلاش؛ پشتکار و اشتیاق و انگیزه پیشرفت داشته باشد. ما  زمان را صرف کسانی میکنیم که هدف دارند و می‌خواهند معمولی نباشند و همواره در جای رشد و پیشرفت باشند.مجموعه ماهواره در حال نوآوری و خلاقیت است و به همین دلیل یکی از پویاترین مجموعه های صنعت بیمه ایران است.
شما هم می‌توانید به جمع حرفه ای ها بپیوندید اگر می‌خواهید  حرفه ای بشوید.
هیچ کس نمی‌تواند آن را از بین ببرد. بلکه زنگ زدگی است که آن را از بین می برد. همین موضوع در مورد شما هم صدق می کند. هیچ کس نمی تواند شما را نابود کند مگر از فکرتان!

برا همکاری با مجموعه ی ما  همین الان کلیک کنید

درخواست همکاری

 

مطلب پیشنهادی

محمد محمد حسینی

دعوت به همکاری بیمه پاسارگاد ((محمد حسینی مدیر آموزش بیمه پاسارگاد))

محمد حسینی هستم مدیر آموزش و فروش بیمه پاسارگاد در حال حاضر مشغول به رهبری …