قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / ویدئوها / دعوت به همکاری بیمه پاسارگاد

دعوت به همکاری بیمه پاسارگاد

دعوت به همکاری بیمه پاسارگاد

دعوت به همکاری بیمه پاسارگاد:سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران عزیز من کریمی هستم مدیر توسعه و بازاریابی شرکت بیمه پاسارگاد.
شرکت بیمه پاسارگاد یکی از شرکت های پیشرو و موفق در زمینه ارائه انواع خدمات بیمه مخصوصاً بیمه های زندگی می باشد. این شرکت با اتکا به سازمان فروش خود توانسته است سهم قابل توجهی از  بازار را تصاحب کند. 

اکنون بیش از ۲۰ هزار نمای نده در سراسر کشور دارد. تیمی که من افتخار مدیریت آن را دارم یکی از مجموعه‌های فعال و با انگیزه در شرکت بیمه پاسارگاد می باشد.

 با یک شبکه گسترده از مدیران؛ نماینده؛ بازار یابان و کارآموزان را در سراسر کشور رهبری می کنیم که تحت عنوان مشاوران حرفه ای بیمه ( محب) فعالیت می کند.  مجموعه با اتکا به دانش؛ تجربه و تخصص در این مدت چهار سال گذشته ۵۰ هزار نفر را تحت پوشش محصول ارزشمند بیمه زندگی درآورد و حال افزایش است.
با توجه به اهداف و چشم انداز بیمه پاسارگاد؛ این مجموعه مجوز توسعه تیم فعال را در سراسر کشور دارد و همواره از افراد متعهد و علاقه مند به فروش و بازاریابی استقبال می‌کند و شرایطی را فراهم می‌نماید که کلیه اعضا بتوانند برای خودشان درآمد قابل توجه و رسوبی ایجاد نمایند.
اگر فکر می‌کنید که می‌توانید حرفی برای گفتن داشته باشید  ما کمکتان می کنیم تا سریعتر به اهداف و رویاهایتان دست یابید.

برای همکاری همین الان کلیک کنید

درخواست همکاری

 

 

مطلب پیشنهادی

محمد محمد حسینی

دعوت به همکاری بیمه پاسارگاد ((محمد حسینی مدیر آموزش بیمه پاسارگاد))

محمد حسینی هستم مدیر آموزش و فروش بیمه پاسارگاد در حال حاضر مشغول به رهبری …

دیدگاهتان را بنویسید