قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / در دوران سلامت منابع درآمدی خود را افزایش دهید!

در دوران سلامت منابع درآمدی خود را افزایش دهید!

در دوران سلامت منابع درآمدی  خود را افزایش دهید!
در دنیای ماشینی امروز؛ حادثه وجود دارد؛ ابطلاع به بیماری های مختلف؛ احتمال از دست دادن شغل؛ از کار افتادگی؛ از دست رفتن سرمایه یا احوال مقتول و غیرمعقول؛آن هم با آتش سوزی؛ تصادف؛ فقط یا هر پیشامد ناگهانی دیگر.
روی دادن هر کدام از اینها باعث می شود که تمامی زحمات ما درباره جمع آوری و تشکیل سرمایه از بین برود و مجبور شویم بسته خالی چشم کمک دیگران بدوزیم؛ اکنون برای مقابله با چنین شرایطی چه باید کرد؟! آیا راهی وجود دارد که ما به سلامت از چنین شرایطی عبور کنیم؟
ما اینجا هستیم تا به شما مژده بدهیم که حتماً راه حلی وجود دارد و موضوع بحث ما نیز ارائه راهکارهایی برای بهره مندی از زندگی توام با آرامش است که نام آن را مدیریت بحران؛ سرمایه و سلامت می نامیم. یکی از بهترین راهکارها آن است که سرمایه برای ما کار کند. ولی آن است که در دوران سلامت بتوانیم منابع درآمدی خود را افزایش دهیم.
  بیمه عمر و تامین آتیه دیوار دفاعی و مطمئن در مقابل حوادث و اتفاقات ایجاد می کند! دیوار دفاعی مطمئن؛ خود حکم ثروتی پنهان است و می توان پیش از رخ دادن هر حادثه ای سفارشی ساخت آن را داد. در بیمه عمر سرمایه برای ما کار می کند و به آن سود تضمینی و مشارکت و مرکب تعلق می گیرد. بیمه عمر می‌توان در سلامت تایید کرد و منابع درآمدی خود را افزایش داد. صندوق بازنشستگی رویایی برای خودشان داشته باشند.
بنابراین تا سالم هستید منابع درآمدی خود را افزایش دهید. با انجام بیمه عمر و تامین آتیه شما علاوه بر حفظ سرمایه؛ آن را افزایش می دهید.

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید