قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / خرید بیمه عمر / پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر

پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر

پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پاسارگاد ( پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد )

پس از ارائه خدماتی متمایز و موفق در زمینه بیمه های عمر و تامین آتیه و پوشش های مرتبط با آن، اکنون شرکت بیمه پاسارگاد امکان پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر را جهت رفاه و سهولت در پرداخت برای بیمه گذاران بیمه های عمر و تامین آتیه فراهم نموده است.

شرکت بیمه پاسارگاد با بررسی روش های مختلف پرداخت حق بیمه، مطمئن ترین و آسان ترین روش را برای پرداخت غیر حضوری ( پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پاسارگاد ) ایجاد کرده است.

دارندگان دفترچه بیمه عمر و تامین آتیه می توانند علاوه بر پرداخت اقساط خود در شعب بانک های پاسارگاد ، بانک تجارت و بانک کشاورزی به صورت حضوری ؛ از طریق اینترنت بانک و یا عابر بانک های پاسارگاد نیز اقدام به پرداخت حق بیمه عمر خود نمایند .

بیمه گذاران گرامی می توانند به منظور پرداخت حق بیمه خود از طریق اینترنت بانک، دستگاه های عابربانک و دستگاه های پوز ، از “شناسه قبض” و “شناسه پرداخت” مندرج در برگه های دفترچه استفاده نمایند .

بیمه گذار گرامی این نکته قابل توجه است جهت پرداخت اینترنتی حق بیمه پاسارگاد عمر الزامی به استفاده از داشتن حساب بانکی و اینترنت بانک خاصی نیست و با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب این بیمه نامه از طریق “شناسه قبض و “شناسه پرداخت” قابل پرداخت می باشد.

پارامتر های لازم برای پرداخت الکترونیک اقساط و حق بیمه عمر:

مرحله اول : شماره کارت

شماره کارت یک شماره ی ۱۶ تا ۱۹ رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است.

مرحله دوم : رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است.
در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
۱- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
۲- به شعبه بانک خود مراجعه کنید و رمز خرید اینترنتی را دریافت کنید.

مرحله سوم : کد اعتبار سنجی دوم
کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و مانند شمارۀ ۱۶ رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای .ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است. نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد .

مرحله چهارم : تاریخ انقضای کارت

تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ به شعبه صادر کننده کارت مراجعه نمایید.

مراحل پرداخت حق بیمه پاسارگاد

۱- شناسه قبض و شناسه پرداخت

به منظور پرداخت حق بیمه پاسارگاد از طریق اینترنت بانک، دستگاه های عابربانک و دستگاه های پوز ، از “شناسه قبض” و “شناسه پرداخت” مندرج در برگه های دفترچه خود می توانید استفاده کنید.(تصویر زیر)

پرداخت حق بیمه پاسارگاد
2-مراجعه به آدرس اینترنتی بانک جهت پرداخت اقساط بیمه عمر و وارد نمودن اطلاعات

در زمان ورود به صفحه پرداخت قبوض از منوی سمت راست “پرداخت قبض” را انتخاب کرده و مانند تصویر زیر اطلاعات در خواستی را وارد نمائید و بر روی ادامه کلیک کنید. سایت بانک پاسارگاد

پرداخت اینترنتی حق بیمه
3-تایید اطلاعات وارد شده و وارد کردن اطلاعات کارت عضو شتاب

شناسه قبض و شناسه پرداخت، مشخص می کنند که شما دقیقاً چه قبضی را پرداخت می کنید. در صورتی که شناسه قبض و شناسه پرداخت را صحیح وارد کرده باشید، اطلاعات سر رسید حق بیمه شما که در دست دارید به ویژه مبلغ آن، نمایش داده می شود.

اگر دقت کنید متوجه اعدادی خواهید شد که عدد بزرگتر شناسه قبض و عدد کوچکتر شناسه پرداخت است.
(تصویر زیر)

در تصویر بالا بعد از وارد کردن اطلاعات کارت بر روی گزینه پرداخت کلیک نمائید تا پرداخت شما تکمیل و نهایی شود.

برای پرداخت حق بیمه یا قبض تلفن از لینک زیر استفاده کنید

پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پاسارگاد

‫4.5/5 ‫(13 نظر)