قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / خرید بیمه عمر / روش های پرداخت حق بیمه عمر

روش های پرداخت حق بیمه عمر

روش های پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

تقدیم به شما:

۱. از ساده ترین روش های پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد از طریق اینترنت بانک پاسارگاد میباشد،نیازی نیست که شما اینترنت بانک داشته باشید فقط کافیست که به اینترنت دسترسی داشته باشید و با گوشی موبایل،تبلت یا کامپیوتر پرداخت کنید،برای این کار باید کارت عابر بانک و رمز دوم داشته باشید(با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است) وارد قسمت پرداخت های اینترنتی شوید،سپس گزینه پرداخت اینترنتی قبوض را انتخاب و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت نوشته شده روی دفترچه اقساط، قسط مربوط به همان ماه را پرداخت و شماره پیگیری یا کد رهگیری را روی همان برگه یادداشت کنید.
نشانی سایت بانک پاسارگاد: Www.bpi.ir

 

اموزش پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد

 

۲. میتوانید به تمامی عابر بانک های پاسارگاد در کشور مراجعه کنید و با هر کارت عابر بانکی (همه بانک ها) گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، قسط خود را پرداخت و کد رهگیری یا شماره پیگیری را نیز یادداشت کنید.در جریان باشید که نیازی به وارد کردن مبلغ نیست و سیستم بصورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد.

۳. با تمامی دستگاه های کارت خوان(pos) بانک پاسارگاد و با هر کارت عابر بانکی (همه بانک ها) نیز میتوانید قسط خود را پرداخت کنید، کافیست گزینه قبوض را انتخاب کرده و شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد و شماره پیگیری را یادداشت کنید.

۴. میتوانید به صورت حضوری و با در اختیار داشتن دفترچه اقساط و وجه نقد در هر جای ایران به تمامی شعب بانک های پاسارگاد، تجارت و کشاورزی مراجعه و قسط خود را واریز کنید، ضمناً در این روش دفترچه اقساط شما پرفراژ خواهد شد.

۵. میتوانید نرم افزار پاد را از بانک پاسارگاد دریافت و از این روش اقساط خود را واریز کنید.

پرداخت اینترنتی حق بیمه

‫5/5 ‫(10 نظر)