قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / خرید بیمه عمر

خرید بیمه عمر

خرید بیمه عمر

حتما سوالات زیر برای شما هم پیش آمده

 

 1. بیمه عمر پاسارگاد چیست
 2. تعریف بیمه عمر
 3. راهنمای خرید بیمه عمر
 4. سود بیمه عمر پاسارگاد
 5. حقوق بیمه پاسارگاد
 6. جدول ارزش بازخرید بیمه عمر پاسارگاد
 7. تسهیلات بیمه عمر پاسارگاد
 8. بروشور بیمه عمر پاسارگاد
 9. بیمه پاسارگاد 10 ساله
 10. بیمه عمر ماهی 100
 11. پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

1- بیمه عمر پاسارگاد چیست

بیمه پاسارگاد که بالاترین رتبه توانگری را داراست با ارائه بیمه عمر پاسارگاد که رتبه برترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی است خدماتی را به بیمه گزاران می دهد که بطور اجمالی به آنها می پردازیم

امروزه بیمه عمر و تامین آتیه یکی از پرطرفدار ترین بیمه های پس انداز در جهان است که امکان پس انداز و پوشش بیمه ای را فراهم می سازد و روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جلب می نماید.افراد با این طرح خوشبختی و آینده خود را تضمین می کنند.

2- تعریف بیمه عمر

در یک جمله میتوان در تعریف بیمه عمر گفت که بهترین و طلایی ترین سرمایه گزاری برای آینده است که هم ریسک خطرات دوران بیمه را کاهش می دهد و هم درآمد و ذخیره ای برای دوره بعد از بیمه ایجاد می کند

3- راهنمای خرید بیمه عمر

خرید بیمه عمر پاسارگاد کار بسیار راحتی است . فقط چند دقیقه وقت بگذارید و فرم زیر را پر کنید

اینجا وبسایت رسمی بیمه عمر پاسارگاد است که از درگاه پرداخت امن زرین پال استفاده میکند. پس برای خرید و پرداخت هزینه آن نگرانی نداشته باشید . کارشناسان ما همواره پاسخگوی شما هستند.

4- سود بیمه عمر پاسارگاد چقدر است

زمانی که صحبت از سود می شود ذهنمان به سمت سود مالی می رود و چه ارزش افزوده مالی برای ما دارد در بیمه عمر هم این حرف صادق است . از آن جایی که بیمه عمر پاسارگاد با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک سرمایه‌گذاری ارزشمند می‌تواند به صورت یک پشتوانه مالی و اقتصادی برای فرد بیمه شده و حتی ذینفعان بیمه‌نامه برای زمانی که کنارشان نیستیم باشد. در بیمه عمر دو سود وجود دارد یکی مادی که سرمایه ای است در پایان قرارداد شرکت به بیمه گزاران می پردازد. و سود معنوی که همان مزایای بیمه نامه است که پوشش های بیمه عمر است.

5- مستمری و حقوق بیمه عمر پاسارگاد

بیمه گذاران محترم توجه داشته باشند  که قانون تبدیل ذخیره ریاضی ( ذخیره قابل پرداخت ) به حقوق مستمری یا دریافت یکجا در همه بیمه ها وجود دارد و هر بیمه گذار حق انتخاب دارد که میتواند با توجه به شرایط روز بهترین حالت را برای خود و عزیزانش انتخاب کند.

6-

هر بیمه گذار در طول پرداخت بیمه نامه عمر به هر دلیلی از جمله ناتوانی در پرداخت یا ناراضی بودن از شرکت ارائه دهنده بیمه عمر ویا نیاز به مبلغ اندوخته بیمه عمر داشته  یا … تصمیم به قطع پرداخت می نماید  که در این زمان اندوخته بازخرید بیمه عمر که یکی از مزایای بیمه عمر است با توجه به جداول ضمیمه در بیمه نامه عمر ( بیمه عمر پاسارگاد  pdf ) در دسترس بیمه گذار خواهد بود. همانطور مه می دانید بیمه عمر یک سرمایه گذاری طولانی مدت می باشد به همین دلیل پیشنهاد می گردد که این بیمه نامه را برای مدت طولانی خریداری نمایید. ارزش بازخرید بیمه عمر قبل از پنج سال کمتر از میزان پرداختی شماست پس صد در صد ضرر خواهید کرد

7-

یکی از مهمترین تسهیلات بیمه عمر پاسارگاد وام بیمه عمر پاسارگاد می باشد . وام بیمه عمر پاسارگاد وام بدون ضامن و بدون گذشتن از هفت خوان رستم می باشد فقط شرطش این است که یک سال از شروع بیمه نامه عمر گدشته باشد و قسط عقب افتاده نداشته باشید

آشنایی با بیمه عمر پاسارگاد

  در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر را نیز خواهند داشت.

پس از آشنایی با بیمه عمر و آتیه  و قابلیت های سرمایه گذاری آن ، قطعاً به بیمه گذاران بیمه عمر و آتیه خواهید پیوست !

شركت بيمه پاسارگاد با امتيازاتی گسترده تر و برتر انواع گوناگون اين بيمه را ارائه می نمايد كه مسلما يكی از آنها مفيد به حال شما و قادر به رفع نيازمندی های شما خواهد بود و خوشبختی آینده شمارا تضمین خواهد کرد.
شما همچنین می توانید اطلاعات موردنیاز خود را از طریق بخش درباره بیمه عمر پاسارگاد در وب سایت به دست آورید. در این قسمت تمامی اطلاعات مربوط به بیمه عمر پاسارگاد و طرح های بیمه ای آن وجود دارد.

روش دیگر آشنایی با بیمه عمر پاسارگاد ، برقراری ارتباط با مرکز مشاوره بیمه عمر پاسارگاد است.
در صورتی که هرگونه پرسش یا ابهامی جهت سفارش بیمه نامه خود دارید لطفا با شماره تلفن  09212825099 تماس حاصل فرمایید.
همکاران ما با تخصص بیمه های عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد منتظر تماس شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان، شما را در طراحی بهترین بیمه نامه برای خود و عزیزانتان یاری نمایند.

 

مراحل خرید بیمه عمر به شرح زیر می باشد :

1- قبول شرایط ثبت نام

2- ثبت اطلاعات بیمه گذار و بیمه شده

3- انتخاب و تکمیل شرایط و پوشش های مورد تقاضا
4- انتخاب و تکمیل مدت بیمه و مبلغ پرداختی
5- تکمیل اطلاعات تماس

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

مدارک لازم برای جهت خرید بیمه عمر پاسارگاد

1-اصل شناسنامه و کارت ملی بیمه گذار

2-اصل شناسنامه و کارت ملی بیمه شده

3-اصل شناسنامه و کارت ملی ذینفع

4- متن زیر را روی کاغذ A5 نوشته و امضا کنید.

اینجانبان ( بیمه گذار و بیمه شده بالای 15 سال) تایید می نماییم که تمام جواب هایی که داده ایم کاملا درست و عین واقع بوده و هیچ اطلاعی را که ممکن است موجب اشتباه بیمه پاسارگاد شود را کتمان نکرده ایم.

 

لطفا از مدارک بالا عکس با کیفیت بالا تهیه نمایید و در زمان لازم ارسال نمایید.

این سایت از سامانه امن پرداخت زرین پال استفاده می کند

 

 

 

 

روش های پرداخت حق بیمه

پرداخت اینترنتی حق بیمه

آموزش پرداخت اینترنتی حق بیمه

5/5 (23 Reviews)
رفتن به نوار ابزار