قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه کارمندان محترم

بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه کارمندان محترم

بیمه عمر و تأمین آتیه ویژه کارمندان محترم

واقعیت های زندگی کارمندی شاید متفاوت از چیزی که به نظر می رسد باشد!

زندگی کارمندان روی خط فقر

به‌رغم آنکه در گذشته، تعلق افراد به طبقه کارمند از ارج و قربی برخوردار بود، در سال‌های اخیر، افزایش میزان تورم و تغییر اندک درآمد کارمندان چه در بخش‌های خصوصی و چه در ادارات دولتی انتقادات بسیاری را متوجه دولت‌ها کرده است.

در سال ۹۲، حداقل حقوق کارمندان ۴۹۰ هزار و حداکثر سه میلیون و ۴۳۰ هزار تومان از سوی دولت در نظر گرفته شد. پرداخت این میزان حقوق درحالی است که به گفته سازمان آمار، متوسط کل هزینه خالص سالانه یک خانوار شهری در سال ۹۲، ۲۰۶ میلیون و ۳۴ هزار ریال بوده است که نسبت به رقم مشابه در سال قبل ۴/۲۵ درصد افزایش داشت.

بر اساس گزارش نهاد‌های دولتی در آن سال، پایین‌ترین نرخ خط فقر برای خانواده‌ای که پنج فرزند داشته‌باشد در تهران دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود. بر اساس آمارهای فوق، می‌‌توان گفت که بخش قابل‌توجهی از کارمندان در مرز این خط زندگی می‌‌کنند. مشکلات اقتصادی و بی‌علاقگی افراد به انجام کار را شاید بتوان ازجمله آسیب‌های ناشی از محیط کار در کشور معرفی کرد. آمارهای مربوط به میزان ساعات کار مفید در کشور و مقایسه آن با بسیاری از کشورهای پیشرفته حاکی از همین امر است.

مشکلات جسمی

از سوی دیگر نوع فعالیت روزانه کارمندان به شکلی است که آینده جسمی آنها را به یکی از دغدغه‌های روز جامعه پزشکی کشور بدل کرده. به گفته کارشناسان حوزه پزشکی و فیزیوتراپیست‌ها، شیوه فعالیت روزانه کارمندان که به همان اصطلاح «پشت‌ میزی» معروف است باعث شیوع بیماری‌های اسکلتی و عضلانی در آنها شده تا جایی که عموما این بخش گسترده از جامعه، از دردگردن، آرتروز، واریس و رنج می‌برند.

مشکلات روحی

در تحقیقی که روی فعالیت روزمره کارمندان ایرانی صورت گرفته، سه عامل استرس‌زا معلوم شده‌اند که می‌شود آن را به شاغلان غیردولتی نیز تعمیم داد: «ویژگی‌های نقش کارمند در اداره»، «روابط کاری»، «ساختار و جو سازمانی».کارشناسان معتقدند که هرکدام از این عوامل استرس‌زا می‌توانند کارمند را در معرض حمله‌های عصبی، قلبی و دیگر مشکلات روحی قرار دهند که عارضه‌ای جسمانی خواهد داشت.

اما بیمه پاسارگاد در طرح نوین بیمه های عمر و تأمین آتیه کلیه دغدغه های کارمندان عزیز را مد نظر قرار داده است. این طرح چه مزایا و فوایدی برای کارمندان دارد:

مکمل دوران بازنشستگي:

بيمه هاي بازنشستگي جاري كفاف يك زندگي معمولي را در دوران بازنشستگي ندارند،به همين دليل بيمه مركزي جمهوری اسلامی ايران طرحي را با اين عنوان ارائه کرده است تا جبران همه كاستي هاي آينده راداشته باشد. سرمایه موجوددرطرح بیمه زندگی علاوه بر تأمین نیازهای دوران بازنشستگی برای تأمین مواردی از قبیل : تهیه مسکن ، هزینه های ازدواج فرزندان، تحصیل فرزندان، تهیه جهیزیه و… مورد استفاده قرارمی گیرد. درانتهای دوره قرارداد ميتوان  سرمایه را به صورت يكجا با سودهای متعلقه دريافت كرد.

 در طول مدت قرارداد می توان علاوه بر سرمایه گذاری مطمئن، از پوشش های بیمه ای به شرح ذیل استفاده کرد:

– پرداخت غرامت بيماري هاي خاص تا سقف 40 میلیون تومان    – فوت طبیعی تا سقف 250 میلیون تومانفوت بر اثر حادثه  تا سقف 500 میلیون تومان    

– نقص عضو و  از کارافتادگی جزئی بر اثر حادثه تا سقف 250 میلیون تومان                         – هزینه پزشکی بر اثر حادثه تا سقف 25 میلیون تومان   

– پرداخت غرامت ازکارافتادگی تا سقف 60 میلیون تومان                                   – آتش سوزی منزل مسکونی

خدمات ارزش افزوده این طرح که بصورت رایگان ارائه شد:

– خدمات تکمیل درمان SOS: بعد از رسیدن سود صندوق به مبلغ ۲ میلیون تومان بیمه گذار علاوه بر پوشش های بیمه پاسارگاد از پوشش های بیمه تکمیلیSOS نیزبهره مندمی شود.(دوره انتظاربرای استفاده ازاین پوشش6 ماه می باشد.)

– تخفیفات: بیمه شخص ثالث ۵/ ۲ % (اقساط)، بیمه بدنه تا ۳۵%، حوادث انفرادی تا۴۰% و درمان مسافرتی تا ۳۵%

مزایای کم نظیر این طرح به شرح زیر می باشد:

– دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه         – دریافت سود مشارکت در منافع    – معاف از مالیات بر ارث

اقساط ماهیانه اندوخته ۱۰ ساله اندوخته 15 ساله اندوخته۲۰ ساله اندوخته ۳۰ ساله
200،000 58،500،0000 170،000،000 427،000،000 2،256،000،000
150،000 43،350،000 125،500،000 317،000،000 1،680،000،000
130،000 37،000،000 107،500،000 272،000،000 1،500،000،000

 مبالغ فوق با نرخ مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با افزایش ۱۵درصد در سال منظور شده است. ضمناً به اندوخته های فوق سود مشارکت سالانه نیز اضافه میگردد. تمامی مبالغ به تومان می باشد. (مبالغ فوق بصورت پیش فرض می باشد در صورت تمایل به پرداخت مبالغ دیگر با کارشناس خود هماهنگ نمایید.)

 

 

برای ثبت نام همین الان کلیک کنید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید