قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / تضمین درآمد برای آینده چیست؟

تضمین درآمد برای آینده چیست؟

تضمین درآمد برای آینده چیست؟
زندگی هر فرد از کودکی تا پیری ادامه دارد. راه زندگی اینگونه است و  هیچ کس نمیتواند از آن منصرف شود؛ مگر آنکه دست روزگار پیش از موعد؛او را به دنیای دیگری ببرند.بنابراین شایسته است هر فرد؛ برای  درآمد مناسبدر روزهای پیش رو؛ یعنی زمانی که دیگر جوان نیست و همین طور به راحتی و آسایش خانواده‌اش وقتی دیگر با آنها نیست؛ خود را آماده کند. این درس به ما می آموزد برای زمانی که توانایی های کمتری داریم؛ کیسه پر پول آماده کنیم.

 فردی که با درک ابزارهای روز سرمایه گذاری (بیمه عمر و تامین آتیه)خودرو مجهز می‌کند به فکرتضمین درآمد آینده است. سرمایه گذاری می کند و آن را جدی می‌گیرد  از دوام آن قطعه سال های متوالی اطمینان یابد و بتواند در روزهایی که پیش بینی کرده بود فرا می رسد؛ از آن استفاده کند. راه های زیادی برای تامین مطمئن آینده هر کس وجود دارد. می تواند مخفیگاهی بیابد و ثروت خود را مخفیانه در آن دفاع کند؛ اما با هر مهارتی که آن را پنهان می کند باز هم ممکن است دزدان آن را به غارت ببرد به همین دلیل پیشنهاد نمی‌شود.

 نگه داشتن پول نقد یا طلا در خانه یا حتی بلوکه کردن پول در بانک و…
میتوان خانه و زمین خرید دست دوم با توجه به کاربری و ارزش آنها در آینده عاقلانه انتخاب شود؛  ارزش ها پایدار می‌ماند و درآمد حاصل از فروش آنها در آینده تضمین درآمد فرد را تامین می کند.
اما یک راه مطمئن دیگر این است که یک شرکت خوب بیمه ای پیدا کنید و با پرداخت ۱۰ درصد از درآمد ماهانه یا سالانه خود در طرح بیمه عمر و تامین آتیه میزان سرمایه خود را روز به روز افزایش دهید.
مطمئن باشید پرداختهای اندک مرتبط بیمه عمر نتیجه سودآوری برای شما خواهد داشت و هیچ فردی نیست که نتواند برای روزهای  پیری برای خانواده‌اش اندوخته‌های فراهم کند و در این شرایط مهم نیست شغل و سرمایه گذاری چقدر رونق داشته باشد.

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید