قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / بیمه / تاحالا شده خودتون رو در وضعیت نکبت بار فقر تجسم کنید؟!

تاحالا شده خودتون رو در وضعیت نکبت بار فقر تجسم کنید؟!

تا حالا شده خودتون رو در وضعیت نکبت بار فقط تجسم کنید؟!
تا حالا شده خودتون رو در وضعیت نکبت بار فقط تجسم کنید؟!

تا حالا شده خودتون رو در وضعیت نکبت بار فقط تجسم کنید؟!
کسی را در نظر بگیرید که پس اندازی با سختی به دست آورده است و آن را در کار مخاطره آمیزی که در موردش چیزی نمی داند سرمایه گذاری می کند.
شاید کسی مثل آن یک خویشاوند که آن شخص اعتقاد و احترام خاصی نسبت به او دارد،ذکرده است که این سرمایه گذاری ایده فوق‌العاده‌ای است و سرمایه گذاران مبلغ فوق‌العاده‌ای را سود می برد .
فرض کن علاوه بر دودلی ناگوار آنچه در این مورد این کار خاطره آمیز همچنین با فرض و طمع تحریک می شود تا در جستجوی بالاترین مبلغ سود پولش باشد. سرانجام به رغم ترس از ضرر آن شخص دست به کار می شود به هر حال این سرمایه‌گذاری را انجام می دهد. بعد چه اتفاقی می افتد؟
بعد از این که سرمایه گذاری انجام شد، بیشتر سال پیاده روی آن شخص به این گونه میگذرد:
۱- نگرانی در مورد سرمایه‌گذاری
۲-تجسم خودش در حالی که به وضعیت نکبت بار فقر تنزل پیدا کرده است.
بنابراین واضح است، این رفتار نتیجه عکس به بار می آورد و آن شخص به جای ریز کننده معتبر به عنوان فردی بی فکر و بی مسئولیت تلقی می شود.
نتیجه معمول این گونه موارد گرچه خوشایند نیست ولی قابل پیش بینی است.
فرد مورد نظر خود را از دست می‌دهد و آن دوستی که در ابتدا به او پیشنهاد کرده بود را سرزنش می کند.
از طرف دیگر اگر آن شخص با دقت به پیشنهاد دوستش یا خویشاوندان گوش می داد و بعد این موقعیت را برای خودش مطالعه می کرد می توانست دیده را شکل دهد که بر اساس آن آگاه باشد نه بر اساس شایعه و حرف های واهی، و می توانست با حرص و طمع بلکه با علاقه واقعی برانگیخته شود و مقداری از پولش را سرمایه گذاری کند.
نه اینکه کل موقعیت مالی اش را به خطر بیندازد. بعد وقتی باتجربه اطلاعات به دست می آورند، می تواند به تدریج سرمایه اش را توسعه دهد � شرط اینکه چنین عملی به مهم‌ترین نحو به نفع او باشد.
نتیجه:
خیلی از ماها به سختی پول را به دست می آوریم و آن را پس انداز می کنیم ولی متاسفانه آن پول را در کاری مخاطره آمیز که در موردش چیزی نمی دانیم سرمایه گذاری می کنیم.
و از آن دچار می شویم و با حرص و طمع ای که داریم سرمایه‌ها را از دست میدهیم.
د دیگر این است که می‌بایست سرمایه‌ مان را در جای معتبر سرمایه گذاری بکنیم و اطمینان داشته باشیم که از پول ما حفظ می شود و نیز در طول مدت سرمایه گذاری به آن سود تعلق میگیرد.
اگر این کار را بکنیم خیالمان راحت است و با آرامش به زندگیم آن می پردازیم.
دوست عزیز یکی از راه های سرمایه گذاری مطمئن و بدون ریسک بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد است. ما پیشنهاد می کنیم برای اینکه آرامش و اطمینان نسبت به حال و آینده در زندگی داشته باشید همین الان نسبت به خرید بیمه عمر اقدام کنید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید