قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / بیمه عمر و سرمایه گذاری یک قلک جادویی است!

بیمه عمر و سرمایه گذاری یک قلک جادویی است!

بیمه عمر و سرمایه گذاری یک قلک جادویی است!
قطعاً هر کدام از ما در طول زندگیمان از قلک استفاده کرده و آن را دیده ایم. قلک وسیله ای است که به ما  کمک می کند پول ها مونرو در آن قرار دهیم تا بتوانیم از آنها محافظت کنیم.
از زمانی که خودمان را شناختیم والدینمان به ما یاد داده بودند که پولهایمان را پس انداز کنیم. قلک های مختلف به شکل های مختلف برای ما خریدن و ما را تشویق می کردند که بخشی از پول هایمان را در آن بیندازیم. لحظه شماری می کردیم که قلک های مان پر شود و باز کنیم تا حاصل پس اندازمان را ببینیم چقدر بوده است.
چیزی که بعد از شکستن قلک نصیب ما می شد تمام پول های خودمان بود که داخل آن انداخته بودیم و هیچ پول اضافه در آن نبود و زمان نگهداری آنها هم دردسر خودش را داشت. به دلیل اینکه همه در دسترس بود ممکن بود در هنگام لزوم خیلی سریع به آن رجوع کنید و استفاده نمایید و ممکن بود دزدیده شود و…
اما امروز از بیمه عمر و سرمایه گذاری به عنوان قلک جادویی نام می‌برند. به دلیل این که پس از گدر زمان پول ما در این قلک بر خلاف قلک های قبلی؛ چندین برابر می شود و می تواند در بلند مدت ما را میلیونر می کند.  زمانی که شما طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری را تهیه می‌کنید به مانند انداختن پول در قلک؛ مبالغ حق بیمه خود را به صورت ماه به ماه ؛ ۳ ماه؛ 6 ماه  ؛ یا سالانه اضافه می کنید. در این طرح که یه سیستم پس انداز قاعده مند و منظم توسط پول های ما روزانه کار می کنند و ایجاد سود های بیشتر می‌کنند که  قلک ما را جادویی می کند.
در حالت سنتی از قلک خودتون بجز پول اول خودتون هیچ چیز دیگری دریافت نمی کنید ولی با قلک جادویی بیمه عمر و سرمایه گذاری شما علاوه بر افزایش روزانه پول از پوشش‌های بیمه‌ای متنوع هم برخوردار می شوید تا در مواقع لزوم نیاز به خرج کردن پس انداز خود را نداشته باشید و در حالتی که شما این طرح را ندارید می بایست پول پس انداز خود را که با هزار زحمت به دست آوردید با یک حادثه یا بیماری از دست بدهید که بسیار گران و هزینه بر تمام می شود.
لذا بیمه عمر و سرمایه گذاری واقعاً جادو می کند. اصل و سود پول شما را حفظ می کند و روز به روز به آن می افزاید و در زمان بیماری؛ از کار افتادگی؛ حوادث؛ آتش نیز کمک بلاعوض می کند.
چه چیزی بهتر از این سراغ دارید که این همه مزایا و منافع داشته باشد؟!
پس از همین امروز  این ملکه جادویی را برای خودتان و تک تک افرادی که  دوستشان دارید تهیه کنید تا از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید.
کارشناسان ما آماده  ارائه مشاوره رایگان در منزل یا محل کار شما می باشد جهت خرید آنلاین کلیک کنید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید