قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / بیمه عمر فرزند رو میلیاردر میکنه!

بیمه عمر فرزند رو میلیاردر میکنه!

بیمه عمر فرزند رو میلیاردر میکنه!
بیمه عمر فرزند رو میلیاردر میکنه!

بیمه عمر فرزند رو میلیاردر میکنه!
اگر می خواهید فرزندتان بعد از ۲۰ تا ۳۰ سال میلیاردر بشه باید از همین الان اقدامات اولیه را انجام بدهید.
برای رسیدن به این امر باید از همین امروز برنامه منظم و دقیق را شروع کنید. دست دست  کردن و عقب انداختن فایده ای ندارد. روزی که بیشتر اقدام می کنید یک روز میلیاردر شدن فرزندتان را عقب انداخته اید. هر یک روز تاخیر در امروز باعث می شود جریمه و تاوان سنگینی در آینده بپردازید.
زمان هیچ وقت به عقب بر نمی گردد اما همیشه فرصت نخواهیم داشت و همه چیز را به امید انجام در آینده نامعلوم به تعویق می اندازیم. زمان ارزشمند است و یک روز آن در انتها می تواند به اندازه یک عمر باشد.
ما برای میلیاردر شدن فرزندتان طرح بیمه عمر و تامین آتیه را پیشنهاد می کنیم. در قالب این طرح شما می توانید متناسب با رشد فرزندتان از لحاظ سنی؛ صندوق ای تشکیل دهید اندک اندک به آن اضافه نمایید تا از لحاظ مالی در سن ۲۰ الی ۳۰ سالگی بهترین بازدهی را داشته باشد.
امروزه والدین می توانند بی تفاوت به آینده فرزندشان باشند. بایستی از همین امروز برنامه‌ریزی مالی آنها را بکنند تا بتوانند بدون دغدغه و نگرانی آنها را بزرگ کرده و تحویل اجتماع دهند. این کسی که از بچگی بیمه عمر دارد و کسی که ندارد تفاوت بسیار است. شخصی که بیمه عمر دارد یا پشتوانه محکم و قدرتمندی وارد اجتماع می شود ری که علاقه دارد مشغول می‌شود ولی متاسفانه اون شخص بیمه عمر ندارد با دست خالی وارد شده و دیگران برایش تصمیم گیری می کنند و مجبور هستند علی‌رغم میل باطنی تن به کارهای پسر و پایین‌تر بدهند.
برای داشتن آینده زیباتر از همین الان برای فرزندان خودتان بیمه عمر و خرید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید