قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

سپرده گذاری

بیمه عمر و تامین آتیه + سپرده گذاری (طرح قابلیت سپرده گذاری)

بیمه پاسارگاد مفتخر است که براي اولين بار در ايران جهت رفاه حال بیمه گذاران خود طرح سپرده گذاری در بیمه عمر و تامین آتیه را معرفی می کند.
در این طرح بیمه گذارن مبلغی را علاوه بر حق بیمه، در ابتدای شروع قرار داد می توانند به عنوان سپرده قرار دهند.

برخي از مزاياي طرح بیمه عمر و سپرده گذاری

1. پرداخت سود تضمینی 16%

2. افزایش پوشش های بیمه ای در شروع قراداد
3. امکان برداشت مبلغ سپرده در هر زمان به درخواست بیمه گذار

آیا می دانید ؟ با مبالغی که برای آن برنامه ریزی ندارید می توانید در بیمه عمر به صورت سپرده قرار داده و سود دریافت نمائید.

تسهیلات ویژه
بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می توانند از محل اندوخته بیمه نامه برای هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، تحصیل فرزندان، خرید اثاثیه و لوازم و … وام دریافت نمایند.

شرایط و مزایا

مبالغی را که برای آن برنامه ریزی ندارید می توانید آن را به عنوان سپرده در بیمه نامه خود قرار دهید و از سود تضمینی این بیمه نامه که در حال حاضر 16% می باشد بهره مند شوید.

این طرح مناسب کسانی است که می خواهند علاوه بر پرداخت حق بیمه مبلغ قابل توجهی را در صندوق خود قرار دهند.

بیمه پاسارگاد سود سپرده را به صندوق بیمه نامه عمر و تامین آتیه واریز می کند.

جدول اندوخته بدون سپرده

جدول اندوخته همراه با سپرده

 

 

جدول سود پس انداز بدون سپرده گذاری
شما با پس انداز ماهانه 50 هزار تومان طبق نموداربعد از 10سال 12 میلیون تومان، بعد از 20 سال 89 میلیون تومان و بعد از 30 سال در انتهای قرارداد مبلغ 448 میلیون تومان دریافت خواهید کرد.* این جدول برای سن 25 سال و افزایش 10% سسپرده گذاریالیانه و با پوشش کامل بیمه می باشد.

 

 

 

 

جدول سود پس انداز با سپرده گذاری
شما با پس انداز ماهانه 50 هزار تومان و قرار دادن مبلغ 5 میلیون تومان به صورت سپرده طبق نموداربعد از 10سال 27 میلیون تومان، بعد از 20 سال 147 میلیون تومان و بعد از 30 سال در انتهای قرارداد مبلغ 700 میلیون تومان دریافت خواهید کرد.* این جدول برای سن 25 سال و افزایش 10% سالیانه و با پوشش کامل بیمه می باشد.سپرده گذاری

 

 

 

 

در جدول بالا کاملا مشخص است فردی که با قرار دادن مبلغ سپرده در ابتدا، قراداد بیمه عمرو آتیه خود را شروع می کنید نسبت به همان قراداد با شرایط یکسان بدون سپرده، در انتهای دوره با افزایش 1/5 برابر سود بیشتر از شرکت بیمه دریافت می کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)