قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / بیمه / بهترین گزینه برای یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی چیه؟

بهترین گزینه برای یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی چیه؟

بهترین گزینه برای یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی چیه؟
این روزها با توجه به شرایط اقتصادی اکثر افراد دنبال بهترین گزینه برای یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی هستند که قابل توجه باشد. در این مقاله کوتاه می خواهیم یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری مطمئن و تضمینی را به شما معرفی کنیم. سرمایه گذاری مختلف وجود دارد و شاید شما که این مطلب را میخوانید یکی از حساب های سرمایه گذاری تهیه کرده عبارتند از: سرمایه گذاری در ملک و طلا و بورس و اوراق بهادار…
هر کدام از طرح های سرمایه گذاری شرایط خاص خودشان را دارند و مزایا و معایبی را  میشود برای آنها نام برد. به طور مثال برای سرمایه گذاری در مشاغل نیاز به سرمایه خیلی بالا به دلیل اینکه با سرمایه خود نمی توانید حداقل باید ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغی  که می‌خواهید را به طور نقد داشته باشید و الباغی را از طریق وام و قرض تامین نمایید.
بزرگترین ریسک نگهداری آن است که ممکن است مورد سرقت قرار بگیرد البته راه هایی برای نگهداری از صندوق امانات بانک ها که شامل هزینه می باشد.
سرمایه گذاری در بورس و معایب خاص خودش را دارد. مهم‌ترین سرمایه گذاری این است که اطلاعات مناسبی از بازار بورس داشته باشیم و با دانش وارد شویم. اگر فوت و فن های مربوط به آن را یاد بگیرید بهترین بازدهی را در کوتاه  مدت ؛میان مدت؛ بلند مدت خواهد داشت؛ اما اگر کسی کورکورانه اقدام کنید قطعات سرمایه تان را در زمان کمتری از دست خواهید داد؛ لذا ترین سبد سرمایه گذاری نیاز به کسب دانش و مهارت معامله می باشد.
پیشنهاد ما به شما این است اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی و سود مشارکت در منافع قابل توجه هستید بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از بهترین گزینه هاست در این طرح به طور کامل در مقاله های قبلی به آن اشاره شده شما علاوه بر سود از مزایای پوشش های بیمه به مدت ۳۰ سال به شرط جاری بودن قرارداد برخوردار می‌شود این طرح استمثل  ملک نیاز به سرمایه بالا ندارد و مثل طلا ریسک نگهداری ندارند و مثل بورس ریسک معامله بالایی ندارد چون می توانید با اطمینان اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

 

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …