قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / بیمه / برای 10 یا 20 سال آینده چطوری برنامه ریزی کنیم؟

برای 10 یا 20 سال آینده چطوری برنامه ریزی کنیم؟

برای 10 یا 20 سال آینده چطوری برنامه ریزی کنیم؟
متن امروز را با یک ضرب المثل چینی شروع می کنیم.(( بهترین زمان برای یک درخت ۲۰ سال پیش بوده است و بهترین زمان برای کاشت درخت بعدی همین الان است))

این ضرب المثل این مفهوم را به ما می رساند که نباید فرصت ها را نادیده بگیریم. نادیده گرفتن فرصت های از دست دادن منافعی که می توانستیم از انجام یک کار در فرصت مناسب بهره ببریم.
برای برنامه ریزی ۱۰ یا ۲۰ سال آینده بهترین زمان ۱۰ یا ۲۰ سال قبل بوده بهترین زمان ساختن ۱۰ یا ۲۰ سال آینده همین الان است. راهی را که برای  ما برای برنامه ریزی آینده به شما پیشنهاد می کنیم انجام طرح بیمه عمر و تامین آتیه می باشد. طرح بیمه عمر و پس انداز قاعده‌مند و منطقی را برای سال آینده شما برنامه ریزی می کند که بهترین دستاورد ها برسید.
اگر برای زندگی من برنامه ریزی نکنیم یعنی داریم برای فقر و بدبختی خودمون خانواده‌ها و نسل بعدی این شکست را ترسیم می کنیم. برنامه ریزی به ما آرامش و آسایش می دهد و باعث می شود که در همه شرایط زندگی چالش ها و مشکلات ناخواسته را پشت سر بگذاریم.
بیمه عمر در حال حاضر یکی از مهم ترین و مطمئن ترین ابزارها برای برنامه‌ریزی بلندمدت است به دلیل اینکه مکانیزم و طراحی آن طوری است که سرمایه شما را چندین برابر می کند و در طول قرارداد از شما در مقابل حوادث از کار افتادگی بیماری‌های خاص آتش‌سوزی و فوت حمایت می‌کند.
اگر می‌خواهید اندوخته مناسب برای ۱۰ یا ۲۰ سال آینده کسب کند در خرید بیمه عمر شک نکنید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

 

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …