قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / بدترین اتفاقی که ممکن است برای شما در زندگی بیافتد چیست؟!

بدترین اتفاقی که ممکن است برای شما در زندگی بیافتد چیست؟!

بدترین اتفاقی که ممکن است برای شما در زندگی  بیافتد چیست؟!
بگذارید حرم را با یک مثال شروع کنم:
من عقیده دارم که بدترین اتفاق ممکن طی سفر،گم شدن یا دیر رسیدن چمدان لباس و مدارک است.به همین علت برای مقابله با این شکل،وسایل ضروری را با خود داخل هواپیما می بریم.با این کار دیگر نگران گم شدن یا دیر رسیدن چمدانم نیستم.
بدترین اتفاقی که ممکن است در زندگی بیفتد چیست؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید؟! به عقیده من بدترین اتفاق در زندگی نداشتن برنامه برای حوادث احتمالی، آینده و هنگام مرگ است. همین طور که در مثال بالا اشاره کردیم برای مقابله با این حوادث احتمالی و تضمین آینده، بهتر است اقدام ضروری انجام دهیم و از همین الان که سالم هستیم به فکر باشیم. با این اقدام دیگر نگران هیچ حادثه یا خطرات احتمالی در طول زندگی مان نخواهیم بود.
تهیه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از ضروریات سفر زندگی است. بدترین اتفاق های این سفر را تجسم کنید و بیندیشید که چطور آنها را مدیریت کنید. پیشنهاد ما برای مدیریت زندگی در زمان حال، آینده و بعد از مرگ بیمه عمر و سرمایه گذاری است.
همین الان  اقدام کنید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

مطلب پیشنهادی

همایش طوفان

گردهمایی بزرگ آموزشي و انگيزشي با عنوان “همایش طوفان” بیمه عمر پاسارگاد

این همایش در جوار برج میلاد به مدت ۱ روزکامل با پذیرایی صبحانه، نهار و عصرانه به همراه اجرای موسیقی زنده در سالن ۱۰۰۰ نفره صورت میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار