قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / اگر همین الان اقدام نکنید دیر میشه!

اگر همین الان اقدام نکنید دیر میشه!

اگر همین الان اقدام نکنید دیر میشه!
اگر همین الان اقدام نکنید دیر میشه!

اگر همین الان اقدام نکنید دیر میشه!
یکی از بزرگ‌ترین معضلات زندگی ما به تعویق انداختن کارهایمان است. این امر باعث می شود که رویاهای خود را نابود کنیم! افراد موفق وقتی تصمیم می گیرند و می خواهند آن را انجام دهند؛ ولی افراد معمولی برای به تعویق انداختن کارها؛ هزاران دلیل می تراشند؛
لطفاً معمولی نباشید!
اگر برای تهیه بیمه عمر و سرمایه گذاری همین الان اقدام کنید خیلی دیر میشه. هر روزی که می گذرد و شما  طفره می روید ضرر ای روی ضرر اضافه می گردد. برای اینکه بتوانیم در مقابل حوادث غیر قابل پیش بینی و پیش بینی نشده غافلگیر نشویم بهتر از همین الان اقدام کنیم.در طول ۱۰ سال فعالیت خودم در صنعت بیمه بارها شاهد این بودم که برخی از افراد تهیه بیمه عمر را به تعویق می‌اندازد و چه بسا در بعضی موارد هم صدمات جبران‌ناپذیر دیده اند که اگر بیمه بودن خیلی می‌توانست به دست آنها باشد.
اما کسانی هم بودند که علیرغم اینکه به طور کامل متوجه بیمه شدند ولی این بیمه نامه را تهیه کردند بعد از مدتی از خدمات آن استفاده کرده و پس انداز خود را ذخیره نموده اند.
همه چیز بستگی به نوع نگاه ما به مسائل دارد. اگر به تعویق انداختن کارها را تبدیل به عادت کرده اید باید هر لحظه منتظر یک سقوط سنگین باشد و تاوان سختی را بدهید بیمه عمر و سرمایه گذاری در بحرانی ترین شرایط می‌تواند دستت را بگیرد و به سر منزل مقصود برساند تا دیر نشده اقدام کند!

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید