قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد

اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد

اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد به منظور آشنایی بیشتر مردم عزیز با خدمات بیمه ای و مزیتهای استفاده از بیمه و بخصوص بیمه پاسارگاد طراحی شده است.

 

این ورژن نسخه ای کامل از اپلیکیشن بوده و به زودی نسخه های کاملتر و جذابتر اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد منتشر خواهد شد.

 

در قسمتهای مختلف این برنامه خدمات بیمه پاسارگاد و به ویژه بیمه عمر و تامین آتیه توضیح داده شده است.

 

برخی از مهم ترین قسمتهای این اپلیکیشن عبارتنداز:

-معرفی بیمه پاسارگاد

 

-انواع خدمات بیمه پاسارگاد

 

-توضیح جامع در مورد بیمه عمر

 

-پاسخ به سوالات و ابهامات بیمه عمر

 

-بخش رسانه

 

و………….

 

-امکانات,از قبیل: خرید شارژ,استعلام سابقه بیمه عمر پاسارگاد,تخمین حق بیمه شخص ثالث(با ارجاع به سایت بیمیتو) و …

 

همچنین سامانه پیام کوتاه هوشمندی با قابلیت ارسال توضیحات مختصر در رابطه با هرکدام از بخش های نرم افزار و دسترسی آسان کاربران به اطلاعات مورد نیاز فراهم شده است.

 

امیدواریم از استفاده از اپلیکیشن لذت ببرید. در هر زمان میتوانید با استفاده از قسمت درخواست مشاوره با ما ارتباط برقرار کنید.

گروه مشاوران حرفه‌ای بیمه با راهبرانی كار خود را شروع كرد كه نزدیک به یك دهه است که حضور فعال در زمینه بازاریابی بیمه‌های زندگی را در رزومه خود دارند. شما با پیوستن به تیم ما میتوانید بدون اینكه نیاز باشد 10 سال در این حرفه تجربه اندوزی كنید، از تجربیات این مدیران در کمترین زمان استفاده كنید. برگزاری همایشها، سمینار‌ها و جلسات بزرگ و كوچك آموزشی، ‌همچنین جوایز انگیزشی كمترین هدیه ما به شما برای پیوستن به گروهمان می‌باشد. مأموریت ما: اشتغال زایی و کارآفرینی به تمام خانواده‌های ایرانی، صادقانه کمک کنیم تا در نهایت، به استقلال مالی برسند و انشاا… بیکاری در تمام نقاط ایران ریشه کن شود. هدف ما: کمک به ایجاد تغییرات مثبت در “صنعت بیمه علی الخصوص بیمه‌های زندگی” برای تبدیل آن به یک حرفه قابل اعتماد و مورد احترام است. این باعث می‌شود تا شما به‌عنوان یک ” کار آفرین ” به آن شغل و زندگی‌ای که می‌خواهید و لایق آن هستید دست پیدا کنید. فلسفه ما این است که: اگر شما به مردم برای داشتن آنچه که می‌خواهند، کمک کنید، آنها نیز به شما برای داشتن چیزهایی که می‌خواهید، کمک خواهند کرد. رسالت ما: ارتقای سطح دانش و معلومات شما در زمینه بازاریابی بیمه‌های زندگی و تغییر نظام باورهای شما نسبت به خودتان و شغلتان است. چشم انداز ما: بیشترین فروش، سریعترین رشد و قویترین پشتیبانی می‌باشد.

 

 

***گزینه ای با عنوان :اگر از طریق اپلکیشن وارد سایت شدید حتما تیک مربوط با اپلیکیشن را بزنید تا از خدمات ویژه بهره مند شوید***

 

 

*** به زودی نسخه جدید و حرفه ای اپلیکیشن منتشر خواهد شد ***

دانلود اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد
رفتن به نوارابزار