قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / از طرف شرکت یا سازمان بیمه عمر هستم!

از طرف شرکت یا سازمان بیمه عمر هستم!

از طرف شرکت یا سازمان بیمه عمر هستم!
از طرف شرکت یا سازمان بیمه عمر هستم!

از طرف شرکت یا سازمان بیمه عمر هستم!
اکثر افراد فکر می کنند بیمه عمر از طرف شرکتشان دارن؛ همان بیمه عمر و تامین آتیه است. در اینجا  لازم می‌دانم این موضوع را کاملاً برای کارمندان عزیز باز کنم.
کارمندان عزیز بیمه عمر که از طرف شرکت یا سازمانتان دارید بیمه عمر به شرط فوت است و این بیمه نامه ها تا مدت زمانی که در آن شرکت شاغل هستید اعتبار دارد و در صورت قطع ارتباط با سازمان عضویتتان از این بیمه‌نامه از اعتبار ساقط می شود.
بیمه عمر و تامین آتیه سرمایه گذاری و پس انداز اندوخته طرحی است که مختص شخص شما می باشد و مدت زمان قرارداد آن ۳۰ سال می باشد. در این طرح با یک تیر دو نشان میزنید. اول اینکه از پوششهای بیمه تا سقف بیش از یک میلیارد تومان برخوردار می شوید. دوما اینکه از امکانات صندوق سرمایه‌گذاری آن استفاده می کنید.
در قیاس با  بیمه عمر به شرط فوتی که  سازمان شما انجام داده این طرح بازدهی بیمه ای و مالی بسیار زیادی دارد و ارزش آن چندین برابر است.
بنابراین به همه کارکنان عزیز توصیه می شود به جهت برخورداری از صندوق مکمل بازنشستگی و پربار خودمون در دوران بازنشستگی هر چه سریعتر نسبت به تهیه بیمه عمر و تامین آتیه خود و خانواده هایشان اقدام نمایند.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید