قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / احتمال حوادث ناگوار و بیماری ها و از کار افتادگی

احتمال حوادث ناگوار و بیماری ها و از کار افتادگی

احتمال حوادث ناگوار و بیماری ها و از کار افتادگی
اگر احتمال وقوع حوادث ناگوار؛ بیماری ها؛ از کار افتادگی و سایر اتفاقات را تا ۳۰ سال آینده در زندگی تان می دهید؛ حتماً باید به فکر تهیه یک بیمه عمر با پوشش های مناسب باشید.

هیچ کس نمی تواند احتمال وقوع حوادث را پیش بینی کند به همین دلیل بهتر از قبل از وقوع آنها آمادگی لازم را داشته باشیم. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. بدین معنی است که شما با  پیشگیری از زمان؛ انرژی و پس انداز خود محافظت می کنید که بسیار ارزشمند است. انسان به واسطه قوه عقل که خداوند عطاکرده می تواند فکر کند تخیل کند و برای زندگی خود برنامه ریزی نماید. شما برای حوادث احتمالی زندگیتان چه برنامه ریزی کرده اید؟!
آیا منتظر هستید بعد از وقوع حادثه به فکر مقابله با آن باشید؟!
راهی که برای کنترل حوادث پیش بینی نشده زندگی به شما پیشنهاد می کنیم؛ انجام بیمه عمر و سرمایه گذاری می باشد که می تواند از شما در برابر موارد پیش بینی نشده مراقبت کند.  شما باید قدرت آمادگی لازم برای هر اتفاق در زندگی تان را داشته باشید  تا دیگر روزها و شب‌های تان را با نگرانی سپری نکنید؛ بلکه آرامشی عمیق با اعتماد و اطمینان  وجود شما را فرا بگیرد.
در قرارداد بیمه عمر شما می توانید تا ۳۰ سال ریسک های زندگی خود را به دوش شرکت بیمه بیندازید و شرکت بیمه موظف است شما را حفاظت و حمایت نماید. و در صورت بروز حادثه شرکت بیمه در حضور شما خواهد بود که در کمترین زمان به وضع عادی برگردید.
از شما مشتری محترم خواهشمندیم هر چه سریع تر برای تهیه بیمه نامه خودتان اقدام نمایید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

 

نویسنده: عابدین کریمی مدیر توسعه و برنامه ریزی فروش بیمه پاسارگاد

 

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …