قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / دسته‌بندی نشده / آیا از ریسک سرمایه گذاری در موسسات و شرکت ها می ترسید؟!

آیا از ریسک سرمایه گذاری در موسسات و شرکت ها می ترسید؟!

آیا از ریسک سرمایه گذاری در موسسات و شرکت ها می ترسید؟!
اکثر ما از سرمایه‌گذاری در موسسات و شرکت ها و بورس و… به دلیل ریسک بالا میترسیم.ترجیح می دهیم کمتر سود کنیم ولی ریسک کمتری داشته باشیم.تقریباً هیچ سرمایه گذاری بدون ریسک نیست و هر کدام از روش های سرمایه گذاری و ریسک های خاص خودشان را دارند.
برخی از صندوق‌ها قدرت بازدهی بسیار بالایی در کوتاه‌مدت دارند ولی ریسک بسیار بالایی هم دارند؛ ممکن است شما در کمترین زمان کل سرمایه تان را از دست بدهید به همین دلیل توصیه می شود در جایی که اطلاعات به دانش در آن را ندارید سرمایه‌گذاری نکنید یا حداقل آموزش های پایه را ببینید و بعد اقدام نمایید.
ریست کردن نیاز به تمرین کردن دارد. به عقیده من هر شخص می‌تواند راه و روش هر سرمایه‌گذاری را یاد بگیرد به شرطی که از همان ابتدا با مبالغ کمتر شروع ریسک کمتری را تجربه کند و به تدریج قدرت ریسک را بالا ببرد. عکس قدرت شما بالا میرود منافع بزرگترین نصیب شما خواهد شد.
اما برخی از افراد هم هستند که حتی کوچکترین نیز کم قانع نیستم و ترجیح می‌دهند در جاهایی سرمایه‌گذاری کند که نیست که آن صفر است. در همین راستا ما با طرح جدید بیمه عمر و تامین آتیه غافلگیر را غافلگیر می‌کنیم. در این تحقیق صفر است و شما به راحتی می توانید آن را تهیه و اقدام به سرمایه گذاری نمایید. این طرح ها ul یا (universal life) زندگی مجانی می باشند و قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده بالایی دارد و متناسب با شرایط می‌توانند اصلاح شوند.پس اگر ریسک سرمایه گذاری در موسسات؛ شرکت ها و بورس و…می ترسید به دنبال سرمایه‌گذاری هستید؛ سرمایه گذاری در بیمه عمر شما کمک خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی

آموزش امتیازگیری و پروفایل

پس از ثبت نام و ورود وارد پروفایل خود شوید باز هم متذکر می شویم …

دیدگاهتان را بنویسید